Zázraky krve

Zázraky krve - Lisa McInerneyová | Dcparkrx.org

... všechny knihomoly. Knihy, e-knihy, audioknihy i hudba ... Zazraky krve levně | Blesk zboží ... . www.kosmas.cz Jan Vycítal, Soundtrack: Písnicky roku 1973. Jan Vycítal was born on March 8, 1942 in Prague, Protektorát Cechy a Morava. He was an actor and cinematographer, known for Písnicky roku 1973 (1973), Lucie a zazraky (1970) and Po stopách krve (1970). He died on March 1, 2020 in the Czech Republic. Zázraky krve. Lisa McInerneyová Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli ... Zázraky krve - Lisa McInerneyová; Tereza Marková | Kniha ... ... . Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Zazraky krve. čeština. Blutwunder. Deutsch. Blodige Mirakler. Dansk. Los Milagros de la Sangre. Español. Miracles du Sang. Français. Show More. the glorious heresies winner of the 2016 Baileys Women's Prize for Fiction, the 2016 Desmond Elliott Prize, the 2018 Ireland Francophonie Ambassadors' Literary Award (Hérésies Glorieuses) and the ... Přístroj AMP umí podle firem, které jej v Česku provozují, hotové zázraky. Během šesti minut a bez nutnosti odebrat pacientovi byť jen kapku krve dokáže určit s vysokou přesností hodnoty 117 parametrů, například koncentraci hemoglobinu, cholesterolu, hormonů, enzymů, iontů a dalších látek v krvi, průtok krve srdečním svalem, mozkem, játry nebo ledvinami, pH ... Zázraky krve McInerneyová Lisa. Ryanovi Cusackovi je dvacet a má v hlavě zmatek. Moc mu nepomáhá, že se jeho šéf (Dan Kane, kápo corkského podsvětí) rozhodl využít Ryanových rodinných vazeb k tomu, aby rozjel drogový obchod na trase Itálie-Irsko, a navíc jeho zbožňovaná přítelkyně Karine dospěla k závěru, že je Ryan opravdu nenapravitelný a nemá to s ním ... Obálka románu Zázraky krve. Pryč s klišé. Irsko nejsou jen hory a vřesoviště, říká spisovatelka McInerneyová Ryanovi Cusackovi je dvacet a má v hlavě zmatek. Moc mu nepomáhá, že se jeho šéf (Dan Kane, kápo corkského podsvětí) rozhodl využít Ryanových rodinných vazeb k tomu, aby rozjel drogový obchod na trase Itálie-Irsko, a navíc jeho zbožňovaná přítelkyně Karine dospěla k závěru, že je Ryan opravdu nenapravitelný a nemá to s ním budoucnost. Knihu Zázraky krve vydalo nakladatelství Argo. O autorce Lisa McInerneyová (* 1981) vstoupila do povědomí čtenářů nejprve svým oblíbeným blogem Prdel Irska ( The Arse End of Ireland ), ale jejím cílem bylo prorazit ve „vysoké" literatuře (za kterou se, na rozdíl od blogu, taky platí)....

INFORMACE

AUTOR
Lisa McInerneyová
DIMENZE
4,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázraky krve.pdf

POPIS

Ryanovi Cusackovi je dvacet a má v hlavě zmatek. Moc mu nepomáhá, že se jeho šéf (Dan Kane, kápo corkského podsvětí) rozhodl využít Ryanových rodinných vazeb k tomu, aby rozjel drogový obchod na trase Itálie–Irsko, a navíc jeho zbožňovaná přítelkyně Karine dospěla k závěru, že je Ryan opravdu nenapravitelný a nemá to s ním budoucnost. To, že se ho snaží spasit jedna bláznivá umanutá bába, celou situaci spíš zhoršuje. Třeba se uchytí v hudebním průmyslu a třeba najde útěchu u krásné, leč impulzivní Natalie. Každopádně se Ryan musí sebrat a dokázat, že svůj život řídí on. JOINT WINNER OF THE ENCORE AWARD 2018 „Vyprávění hladce odsýpá, dialogy srší jedovatým vtipem.“ - Literary Review „Návykové čtení.“ — Guardian „McInerneyová píše se záviděníhodným nasazením, sebevědomím a smyslem pro humor.“ — Mail on Sunday Možná že vykoupení ani není nutné. Síla tohohle románu tkví v jeho amorálnosti. Když v tomhle světě dokážete přežít a naučíte se pohybovat, aniž se pořád ohlížíte přes rameno po nebezpečí, není to zas tak špatné místo. - Guardian Lisa McInerneyová o překot kombinuje tradici irské drsné školy krimi s pohotovým přisprostlým vtipkováním a laskavým humorem, jaký čtenáři znají z děl Roddyho Doylea, a výsledkem jsou čtivé romány dokonale vypovídající o dnešním Irsku. - Times Literary Supplement Jestli máte rádi Trainspotting, Peaky Blinders, Guye Ritchieho a Quentina Tarantina, tak tohle je hubatá, rychlá knížka a pistolí přitisknutou na čtenářskou pozornost. - Times Druhý román od autorky Nádherných kacířství oceněných výhrou "Baileys Prize" Od držitelky Women´s Prize for Fiction a Desmond Elliot Prize Vydání knihy podpořil fond Literature Ireland.

Chcete si přečíst knihu?Zázraky krve ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisa McInerneyová. Číst Zázraky krve Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY