Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta

Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta - Milan Krčmář | Dcparkrx.org

...aďarském Ungváru se jim ale příliš nedaří, jelikož žijí pod jednou střechu s nerudným strýcem, a navíc rodinu záhy potká obrovská tragédie ... E-kniha: Bezejmenní - Milan Krčmář | Knihy.ABZ.cz ... . Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta Záznamy mladé židovské dívky odhalují strastiplný útěk její rodiny před boji 1. světové války z Haliče až do Třebíče. O sedm roků později zapisuje začínající četník do svého deníku šokující zjištění, která úzce souvisejí s osudy židovské rodiny. Bezejmenní - Minulost, která měla zůstat skryta - Milan Krčmář. Dva deníky odhalující jednu velkou tragédii z konce 1. světové války Záznamy ... Kniha: Bezejmenní -- Minulost, která měla zůstat skryta ... ... . Bezejmenní - Minulost, která měla zůstat skryta - Milan Krčmář. Dva deníky odhalující jednu velkou tragédii z konce 1. světové války Záznamy mladé... Popis. Záznamy mladé židovské dívky odhalují strastiplný útěk její rodiny před boji 1. světové války z Haliče až do Třebíče. O sedm roků později zapisuje začínající četník do svého deníku šokující zjištění, která úzce souvisejí s osudy židovské rodiny. Bezejmenní. Kdo napsal knihu Bezejmenní? Autorem je Milan Krčmář. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. ... Minulost, která měla zůstat skryta. 0% 0 0. Bezejmenní od Milan Krčmář v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. DNES sleva 100 Kč a doprava zdarma! Stačí nakoupit nad 800 Kč! ... Minulost, která měla zůstat skryta. Manufacturer: CPress. Varianta: Kniha 364 K ... Bezejmenní. 370 likes. Stránka věnující se románu Bezejmenní a skutečnému příběhu vražd v někdejším třebíčském Kohnově mlýně, ke kterým došlo na sklonku 1. světové války. Proč vraždy nebyly nikdy... Minulost, která měla zůstat skryta. KRČMÁŘ Milan. Info: C...

INFORMACE

AUTOR
Milan Krčmář
DIMENZE
6,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta.pdf

POPIS

Dva deníky odhalující jednu velkou tragédii z konce 1. světové války Blíží se konec 1. světové války, mír s Ruskem už je podepsán, zbývá ještě porazit Italy. Po čtyřech letech strastí a bídy všichni toužebně očekávají konečné vítězství. Mimo jiné i jedna židovská rodina, která uprchla před frontou z nejvýchodnější části Rakouska-Uherska a přes Ostravu a Brno dorazila až do moravské Třebíče. Co vše si poznamenala mladá židovská dívka do svého deníku? Rok 1925. Na četnické stanici v Třebíči oznamuje místní muž podivný případ. Vyslýchá ho mladý četnický strážmistr. Také on si vede deník – a v následujících týdnech bude jen nevěřícně kroutit hlavou nad tím, co vše si do něj zapíše. Kdyby všechny popsané události nedoplňovalo množství dobových novinových článků, zřejmě by si čtenář pomyslel, že tento příběh vytvořil autor s opravdu bujnou fantazií. „Taková hrůza se přece nemohla stát,“ říkali bychom si. Ale kdyby naši pradědečci a prababičky mohli vyprávět, jen by tiše přisvědčili, že tento neobvyklý případ vskutku znali, alespoň z doslechu. V celém Československu se totiž před víc než 90 lety nehovořilo o ničem jiném. Jakkoli je to neuvěřitelné, tento román je opravdu sepsán na základě skutečných událostí.

Chcete si přečíst knihu?Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Krčmář. Číst Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY