Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí

Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí - Lucy Danielsová | Dcparkrx.org

...2019 (1.) - váz., 112 str. Z angl. přel ... Nemocnice pro zviratka | Sleviste.cz ... . L. Štěpáníková EAN: 9788026427797 ... Recenze produktu Nemocnice pro zvířátka - Králíček v nebezpe ... Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí Lucy Danielsová Nakladatel: CPress 2019 Zvířecí rodinka našla dočasné útočiště v Arše pro zvířátka, což byla veterinární klinika ve Welfordu, kde na ni mohli lékaři dohlížet až do doby, než budou koťata schopna žít bez mámy. Nemocnice pro zvířátka: Králíček ... Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí | Knihy.ABZ.cz ... . Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí ... Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí Autor: Danielsová, Lucy Nakladatel: CPress EAN: 9788026427797 ISBN: 978-80-264-2779-7 Originál: Animal Ark: Bunny Trouble Překlad: Štěpáníková, Lenka Popis: > Děti a mládež > Dobrodružné > 9 až 12 let > Nemocnice pro zvířátka Králíček v nebezpečí. Nemocnice pro zvířátka Králíček v nebezpečí Lucy Danielsová. Skladem 5+ ks ... S králičí holčičkou jejich kamarádky Izzy není něco v pořádku. Zdá se smutná a neustále utíká z kotce. Amélie, velká milovnice zvířat, prožívá nelehké období. Rodiče se rozcházejí a ona se musí s maminkou přestěhovat k babičce. Zpočátku je z toho smutná, dokud nezjistí, že ve vesničce se nachází Archa pro zvířátka, veterinární klinika, kde se lékaři starají o všechna možná zvířata v nouzi. Nemocnice pro zvířátka Králíček v nebezpečí od Lucy [email protected] v KNIHCE...

INFORMACE

AUTOR
Lucy Danielsová
DIMENZE
4,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí.pdf

POPIS

Amélie, velká milovnice zvířat, si po přestěhování na venkov pomalu zvyká na nový život. Pomáhá jí v tom hlavně nový kamarád Sam a jeho pejsek. Čeká ji však nástup do místní školy. Jaké to bude a dovolí jí někdy vypomáhat v Arše pro zvířátka, veterinární klinice, kde se lékaři starají o všechna možná zvířata v nouzi? Na Amélii a Sama teď čeká další dobrodružství! S králičí holčičkou jejich kamarádky Izzy není něco v pořádku. Zdá se smutná a neustále utíká z kotce. Dokážou Sam s Amélií přijít na to, co se s ní děje? Nebo se králičí slečna mezitím dostane do opravdu vážných problémů?

Chcete si přečíst knihu?Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucy Danielsová. Číst Nemocnice pro zvířátka: Králíček v nebezpečí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY