Věř, běž a dokážeš

Věř, běž a dokážeš - Ladislav Raego Pham | Dcparkrx.org

...uji toto video. Každý velký pád znamená začátek velkého příběhu ... ŽIJ SVŮJ VELKEJ PŘÍBĚH - Věř, Běž a Dokážeš. - YouTube ... . Jste výjimeční. Věř, běž a dokážeš. Sejdeme se na vrcholu. Raego ... Edit, scénář ... Věř, běž, a dokážeš:3. 1.9K likes. *Smát se je těžší než předstírat smutek* *ODPOVÍDÁME NA OTÁZKY DO HODINY!* *VŠEM DĚKUJEME ZA PODPORU* :3 Věř, běž a dokážeš není jen heslo, ale životní styl. Lepšího motivátora neznám. Co se týká knihy, tak mě toho moc nepřekvapilo, ale některé věci ... Věř, běž a dokážeš | Albatrosmedia.cz ... . Co se týká knihy, tak mě toho moc nepřekvapilo, ale některé věci jsem nevěděla. Líbilo se mi vysvětlení příběhu ke každé jeho písni, takhle jsem se dozvěděla, co za ní opravdu stálo. V knize jsem se našla a hodně si z ní vzala. Databazeknih.cz - Věř, běž a dokážeš 22.11.2019 „Lidi, kteří jsou pro jiné inspirací a dávají jim víru v sami sebe si zaslouží ne 5, ale milion hvězdiček." Databazeknih.cz - Věř, běž a dokážeš 29.10.2019 Věř, běž a dokážeš. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení ...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Raego Pham
DIMENZE
8,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Věř, běž a dokážeš.pdf

POPIS

Příběh známého hitmakera o tom, jak se porval s osudem. Měl jsem 130kg. Spolužáci na mě plivali. Nikdo nevěřil, že budu zpívat. Neposlouchal jsem je. Věřil jsem. A dokázal to! Tohle není příběh kluka, který shodil 60 kilo a stal se hvězdou. Byl by omyl myslet si, že jediný, co vám tahle knížka má předat, je návod k vypořádání se s tím, že jste nepopulární středoškolská nula. Je biblí všech, kteří se nenarodili se stříbrnou lžící v puse, návod k přežití v džungli osobních pádů a nadějí pro ty, co se trápí.

Chcete si přečíst knihu?Věř, běž a dokážeš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Raego Pham. Číst Věř, běž a dokážeš Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY