Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z

Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z - Hana Kašáková | Dcparkrx.org

...i hledá partnera, ale i pro ty, které někdy zažily srážku s volem ... Typologie volů - Hana Kašáková | Knihy na Martinus.cz ... . Bez růžových brýlí, s lehkostí ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Typologie volů. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Typologie volů. Výběr z mužských exemplářů od A do Z. KAŠÁKOVÁ Hana. Info: CPress, 2019 (1.) - brož., 192 str. Ilustr. B. Balgová Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z - hodnocení knihy Knihu hodnotilo 14 uživatelů. Typologie volů. Kdo napsal knihu Typologie volů? Autorem je Hana Ka ... Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z ... ... . Typologie volů. Kdo napsal knihu Typologie volů? Autorem je Hana Kašáková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. ... výběr z mužských exemplářů od A do Z. 88% 4 5. Typologie volů je užitečná a humoristická příručka pro každou ženu, která hledá partnera, nebo uvažuje o jeho změně.Zjistěte, co trh nabízí! V Typologii volů najdete výběr z mužských exemplářů od A do Z. Zahoďte růžové brýle a pro jistotu na ně ještě šlápněte a otevřete průvodce dnešní vztahovou Typologie volů E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie. výběr z mužských exemplářů od A do Z. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM PDF - Social DRM MOBI - Social DRM Hana Kašáková Typologie volů je humoristická příručka pro každou ženu, která si hledá partnera, ale i pro ty, které někdy zažily srážku s volem. Bez růžových brýlí, s lehkostí a velkou dávkou vtipu komentuje trendy současné vztahové džungle, dnešní LOVEní a randění. ... Podnázev: výběr z mužských exemplářů od A do Z; Úvod > Vydali jsme > Beletrie pro dospělé > Typologie volů. Typologie volů výběr z mužských exemplářů od A do Z. Hana Kašáková ... Kupte knihu Typologie volů od Hana Kašáková na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Název: Typologie volů - Výběr z mužských exemplářů od A do Z. Autor: Hana Kašáková. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Humor, satira; ISBN: 978-80-264-2786-5. EAN: 9788026427865. Objednací kód:- Typologie volů: Podnázev: výběr z mužských exemplářů od A do Z: Autor: Hana Kašáková ; obálka, grafický design, ilustrace: Barbora Balgov...

INFORMACE

AUTOR
Hana Kašáková
DIMENZE
3,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z.pdf

POPIS

Proč zrovna já mám na ně vždycky takový štěstí?Typologie volů je humoristická příručka pro každou ženu, která si hledá partnera, ale i pro ty, které někdy zažily srážku s volem. Bez růžových brýlí, s lehkostí a velkou dávkou vtipu komentuje trendy současné vztahové džungle, dnešní LOVEní a randění. Jakkoliv by se mohlo zdát, že se kniha až provokativně strefuje do mužských nectností, nešetří ani ženy. Koneckonců, to ony si volí za partnery voly a navíc, každý vůl má svůj něžný protějšek.

Chcete si přečíst knihu?Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Kašáková. Číst Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY