Promýšlet Evropu dvacátého století

Promýšlet Evropu dvacátého století - - | Dcparkrx.org

... zastupitelstva Jihomoravského kraje, Žerotínovo náměstí 449/3, 60200 Brno ... Promýšlet Evropu dvacátého století III | MUNISHOP ... ... Promýšlet Evropu dvacátého století Autor: Pokorná Korytarová, Lenka Nakladatel: Matice moravská EAN: 9788086488967 ISBN: 978-80-86488-96-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 316 stran, česky Rozměry: 14,7 × 22,3 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Název: Promýšlet Evropu dvacátého století - Konflikty beze zbraní. Autor: Pokorná Lenka, Škerlová Jana, Titul je zařazen do žánrů: Literatu ... PDF Promýšlet Evropu dvacátého století - CAS ... . Autor: Pokorná Lenka, Škerlová Jana, Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Dějiny; ISBN: 978-80-87709-10-8. EAN: 9788087709108. Objednací kód: NA261687 Pátý ročník konference Promýšlet Evropu dvacátého století, který proběhne ve dnech 9. a 10. dubna 2018, bude zasvěcen zvratům, rozpadům a zánikům. Pokusíme se zachytit fenomén proměn a konců z různých úhlů pohledu, odhalit jejich příčiny, analyzovat jejich typické prvky a zamyslet se nad jejich dopady. Promýšlet Evropu dvacátého století IV. HYBATELÉ DĚJIN. Předkládaná kniha je již čtvrtým svazkem ze série kolektivních publikací mezinárodního týmu mladých badatelů nazvané Promýšlet Evropu 20. století. Tentokrát se autoři zaměřili na tzv. hybatele dějin. Zajímalo je, které osobnosti, události, organizace nebo ... 202 Kč Promýšlet Evropu dvacátého století II | Lenka Pokorná Korytarová,Jana Skerlová,Ondřej Haváč,Martin Hromek . Promýšlet Evropu dvacátého století II | Publikace se zabývá posuny hranic mezi státy i mezi rozsáhlejšími celky v geopolitické a mezinárodní rovině, a také proměnami hranic na sociálně-hospodářské a kulturní úrovni. Kniha je již čtvrtým svazkem ze série kolektivních publikací mezinárodního týmu mladých badatelů nazvané Promýšlet Evropu 20. století. Tentokrát se autoři zaměřili na tzv. hybatele dějin. Zajímalo je, které osobnosti, události, organizace nebo myšlenky se v průběhu 20. století staly, nebo mohly stát hybateli dějin. Třetí svazek ze série kolektivních publikací, v nichž se mezinárodní tým mladých badatelů z oblasti historie a dalších příbuzných oborů zamýšlí nad otázkami obecn...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Promýšlet Evropu dvacátého století.pdf

POPIS

Třetí svazek ze série kolektivních publikací, v nichž se mezinárodní tým mladých badatelů z oblasti historie a dalších příbuzných oborů zamýšlí nad otázkami obecných dějin 20. století. Jednotlivé kapitoly se zabývají různými druhy neozbrojených konfliktů, které probíhaly v Evropě v letech 1914–1989, a některými z mnoha mezinárodních sporů, jež v daném období evropské státy vedly na poli diplomacie, politiky, hospodářství či kultury. Autoři se ve svých textech soustřeďují jak na střety se závažným mezinárodním ohlasem, tak i na menší regionální konflikty, avšak opět s mezinárodním přesahem.

Chcete si přečíst knihu?Promýšlet Evropu dvacátého století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Promýšlet Evropu dvacátého století Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY