Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru

Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru - Max Brallier | Dcparkrx.org

...a » Knihy pro školáky » Detektivní a dobrodružné příběhy ... Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru | Dumknihy.cz ... ... . Nakladatel Fragment datum vydání 21.1.2018 isbn 978-80-253-3553-6 ... Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru. série Poslední děti na Zemi | 1. kategorie Knihy » Dětská literatura » Knihy pro školáky » Detektivní a dobrodružné příběhy. Nakladatel Fragment datum vydání 22.8.2017 isbn 978-80-253-3295-5 ... Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Poslední děti na Zemi a hrozba z ... ZEMĚ Z VESMÍRU - jeden z nejlepších dokumentů o planetě Zemi! ... . Za pár minut můžete číst Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru od Max Brallier. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Když se podíváte na tenhle film, lépe pochopíte, co je v sázce. A vnímavý člověk v tom živém organismu jménem Země může navíc spatřit „inteligentní design", neboli projev a ... Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru kniha od: Max Brallier. 80 % 1 hodnocení ... Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru. série Poslední děti na Zemi | 3. kategorie Knihy » Dětská literatura » Knihy pro školáky » Detektivní a dobrodružné příběhy. Nakladatel Fragment datum vydání 6.9.2018 isbn 978-80-253-3815-5 ... Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru Max Brallier. ... Sáňkové katapulty jedou na plné obrátky, jedna koulovačku střídá druhou a na monstrózní vánoční oslavu jen tak nezapomenou. Pak se však na scéně objeví nová záporačka. Je jiná než ostatní nestvůry a velmi nebezpečná: je to totiž člověk. 0 hodnocení Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. První zimu po apokalypse si Jack a jeho kamarádi náležitě užívají. Sáňkové katapulty jedou na plné obrátky, jedna koulovačku střídá druhou a na monstrózní vánoční oslavu jen ... Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru Autor: Brallier, Max Nakladatel: Fragment EAN: EK268369 ISBN: Originál: The Last Kids on Earth and the Cosmic Beyond Překlad: Dušek, Zdí...

INFORMACE

AUTOR
Max Brallier
DIMENZE
4,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru.pdf

POPIS

První zimu po apokalypse si Jack a jeho kamarádi náležitě užívají. Sáňkové katapulty jedou na plné obrátky, jedna koulovačku střídá druhou a na monstrózní vánoční oslavu jen tak nezapomenou. Pak se však na scéně objeví nová záporačka. Je jiná než ostatní nestvůry a velmi nebezpečná: je to totiž člověk. Ukradne Jackovi Louisvilleský řezák, ceněnou zbraň proti nestvůrám, a chce ho využít k uskutečnění svých temných plánů. Dokážou ji zastavit?

Chcete si přečíst knihu?Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Max Brallier. Číst Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY