Spáč číslo 13

Spáč číslo 13 - Rob Sinclair | Dcparkrx.org

.... Tvrdým výcvikem ho přetvořili na jednoho z nejelitnějších bojovníků jeho generace ... Spáč číslo 13 - Rob Sinclair | Nakladatelství Domino ... . Přinutili ho dělat věci, které by žádný člověk dělat neměl - tím spíš, když nevěří doktríně, kterou hlásají. Zatímco jeho soukmenovci zahajovali přípravu k ... Spáč číslo 13 Rob Sinclair. 5,0 ( 1) Byl jejich nejúčinnější zbraní. Teď se stali jeho cílem. Jako dítě ho unesli na Střední Východ. Tvrdým výcvikem ho přetvořili na jednoho z nejelitnějších bojovníků jeho generace ... Spáč číslo 13 - Rob Sinclair | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Tvrdým výcvikem ho přetvořili na jednoho z nejelitnějších bojovníků jeho generace. Přinutili ho dělat věci, které by žádný člověk dělat neměl - tím spíš, když nevěří ... Napsali o knize Spáč číslo 13. Skvělé, čtivé, hodně napínavé a ne příliš předvídatelné. Měla jsem chuť na něco se špiony a rychlou akcí, kde jste každou chvíli někde jinde na světě a Spáč to splnil na jedničku. Připomnělo mi to filmového Bournea. A hlavně je napsáno i pokračování, snad bude v češtině brzy. 1x kniha Spáč číslo 13. Jako dítě ho unesli na Střední Východ. Tvrdým výcvikem ho přetvořili na jednoho z nejelitnějších bojovníků jeho generace. Přinutili ho dělat věci, které by žádný člověk dělat neměl - tím spíš, když nevěří doktríně, kterou hlásají. Zatímco jeho soukmenovci zahajovali přípravu k ... Spáč číslo 13. Kdo napsal knihu Spáč číslo 13? Autorem je Rob Sinclair. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha Spáč číslo 13(Rob Sinclair) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Kategórie Kniha Spáč číslo 13 Přidat komentář. Hella. 1 16.12.2019. Prima napínavé špionské počtení. ... Popis: Spáč číslo 13 Jako dítě ho unesli na Střední Východ. Tvrdým výcvikem ho přetvořili na jednoho z nejelitnějších bojovníků jeho genera...

INFORMACE

AUTOR
Rob Sinclair
DIMENZE
11,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Spáč číslo 13.pdf

POPIS

Byl jejich nejúčinnější zbraní. Teď se stali jeho cílem.Jako dítě ho unesli na Střední Východ. Tvrdým výcvikem ho přetvořili na jednoho z nejelitnějších bojovníků jeho generace. Přinutili ho dělat věci, které by žádný člověk dělat neměl – tím spíš, když nevěří doktríně, kterou hlásají. Zatímco jeho soukmenovci zahajovali přípravu k vraždění, on začal hledat cestu ven. A nyní, v předvečer největšího smrtícího útoku, jaký se kdy podařilo zorganizovat, konečně spatřil svoji šanci. Osvobodí se. A najde ty, kteří z něj udělali monstrum.

Chcete si přečíst knihu?Spáč číslo 13 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rob Sinclair. Číst Spáč číslo 13 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY