Velký zlý vlk je nemocný

Velký zlý vlk je nemocný - Jean Leroy, | Dcparkrx.org

...lý. HEPČÍ! HEPČÍ! Rýmu má tak velikou, že bez pomoci doktora se jí nezbaví ... Velky zly vlk je nemocny jean leroy | HLEDEJCENY.cz ... . Velký zlý vlk je věčný smolař. Zrovna teď má důvod být mrzutý. HEPČÍ! Je totiž pěkně nastydlý. HEPČÍ! HEPČÍ! Rýmu má tak velikou, že bez pomoci doktora se jí... Velký zlý vlk je nemocný je moc pěkné netradiční leporelo z nakladatelství Svojtka, je výjimečné tím, že uprostřed knihy je hlava vlka (maňásek), který svůj příběh o svém trápení vypráví sám, příběh je pěkný, ale rodiči dává prostor improvizovat, což se mi líbí, malému se knížka strašně líbí, já měním hlas s vlkem různě pohybuji. Velký zlý vlk je nemocný (978-80-256-2654-2) Kniha - autor Jean Leroy; Laurent ... Velký zlý vlk je nemocný - NEOLUXOR, s.r.o. ... . Velký zlý vlk je nemocný (978-80-256-2654-2) Kniha - autor Jean Leroy; Laurent Simon, 18 stran, česky, Prostorové pohádky, leporela Velký zlý vlk je věčný smolař. Zrovna teď má důvod být mrzutý. HEPČÍ! Je totiž pěkně nastydlý. HEPČÍ! HEPČÍ! Rýmu má tak velikou, že bez pomoci doktora se jí nezbaví. ... Velký zlý vlk je nemocný Autor: Leroy, Jean a Simon, Laurent Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025626542 ISBN: 978-80-256-2654-2 Originál: Le Grand méchant loup est malade Překlad: Fraňková, Tereza Popis: 1× kniha, lepená, 18 stran, česky Rozměry: 21 × 25 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Velký zlý vlk je věčný smolař. Zrovna teď má důvod být mrzutý. HEPČÍ! Je totiž pěkně nastydlý. HEPČÍ! HEPČÍ! Rýmu má tak velikou, že bez pomoci doktora se jí nezbaví. Jenže co když mu doktor... Velký zlý vlk je nemocný. Jenže se strašně bojí doktorů. Haúúú, proved prstového maňáska v knize příběhem a pomoz mu překonat strach. Velký zlý vlk je nemocný - Jean Leroy, Laurent Simon. Velký zlý vlk je nemocný. Jenže se strašně bojí doktorů. Haúúú, proved prstového maňáska v knize příběhem a pomoz mu překonat strach. > více 187 Kč. Doprava: 79 ... Velký zlý vlk je nemocný - Jean Leroy, Laurent Simon . Velký zlý vlk je vě...

INFORMACE

AUTOR
Jean Leroy,
DIMENZE
12,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Velký zlý vlk je nemocný.pdf

POPIS

Velký zlý vlk je věčný smolař. Zrovna teď má důvod být mrzutý. HEPČÍ! Je totiž pěkně nastydlý. HEPČÍ! HEPČÍ! Rýmu má tak velikou, že bez pomoci doktora se jí nezbaví. Jenže co když mu doktor naordinuje sirup, nebo hůř injekci? Haúúú, no to by byla katastrofa! Pomoz velkému zlému vlkovi překonat strach. Pohraj si s ním nebo se s ním pomazli. V této veselé knížce s prstovým maňáskem se děti seznámí s vtipným a sympatickým vlkem. I když je sám velký strašpytel, naučí je, že není třeba se lékaře bát a že i nemoc se dá překonat s humorem.

Chcete si přečíst knihu?Velký zlý vlk je nemocný ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean Leroy,. Číst Velký zlý vlk je nemocný Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY