Holka ze sekáče

Holka ze sekáče - Tereza Kratochvílová | Dcparkrx.org

...vůj příběh o tom, jaký to je být adoptovaným dítětem, teenagerem bez biologických rodičů a dospělým, co se s tím vším musí nějak vyrovnat ... CPress - Holka ze sekáče ... . ... Holka ze sekáče je drsný, smutný, ale i krásný a dojemný příběh o životě jedné adoptovaného dívky, která si musela projít tím špatným, aby našla své místo ve světě. Tohle svědectví určitě stojí za přečtení. Holka ze sekáče book. Read 2 reviews from the world's largest community for readers. Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu. ... Holka ze sekáče (Tereza Kratochvílová) | Detail knihy ... ... . Holka ze sekáče book. Read 2 reviews from the world's largest community for readers. Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu. Jsem holk... Konec všem veřejným akcím a poslední návštěvy rodičů před vyhlášením karantény :/ Ale zvládáme a zůstáváme pozitivní :) ----- Knížka Holka ze sekáče: https://www ... Holka ze sekáče E-kniha, česky. Holka ze sekáče. 2x. 0. Varianty. E-kniha 189,-Kniha 279,-Elektronická kniha Autor: Tereza Kratochvílov ... Krásný den všem, jsem ráda, že jsem konečně natočila další díl #ADOPCIZDAR.V dnešním videu se dozvíte něco o mé knížce Holka ze sekáče, která v říjnu 2019 vyšla. Hledáte Holka ze sekáče od Tereza Kratochvílová? Dnes objednáte,...

INFORMACE

AUTOR
Tereza Kratochvílová
DIMENZE
9,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Holka ze sekáče.pdf

POPIS

Už v břiše jsem věděla, že něco není v pořádku.Nejsem žádná holka, která prodává oblečení v second handu. Jsem holka, kterou vlastní mamka nechala napospas v porodnici. Rozhodla jsem se vyprávět svůj příběh o tom, jaký to je být adoptovaným dítětem, teenagerem bez biologických rodičů a dospělým, co se s tím vším musí nějak vyrovnat. Píšu o hledání vlastní identity a kořenů. Odkrývám prekérní situace, s nimiž se adoptovaní setkávají. Jsem sice holka z druhý ruky, ale taky originál a strůjce vlastního života.

Chcete si přečíst knihu?Holka ze sekáče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Kratochvílová. Číst Holka ze sekáče Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY