Spánek

Spánek - Nick Littlehales | Dcparkrx.org

... tak vnímáme své okolí. V průběhu spánku rozlišujeme jeho dvě základní fáze, které se periodicky opakují - tzv ... Spánek by Haruki Murakami ... . REM (rapid eye movement) a non-REM spánek. Spánek jako lék. 1,986 likes · 3 talking about this. O spánku, spánkové hygieně a uzdravujícím odpočinku. Naučte se lehce usnout, dobře se vyspat a vstávat svěží! ProSpánek, Prague, Czech Republic. 15,153 likes · 36 talking about this. ProSpánek: Matrace, rošty, lůžkoviny, polštáře... vše pro Váš zdravý spánek. Czech: ·sleep· temple (region o ... Spánek - Wikipedie ... . ProSpánek: Matrace, rošty, lůžkoviny, polštáře... vše pro Váš zdravý spánek. Czech: ·sleep· temple (region of skull) ... Definition from Wiktionary, the free dictionary > Spánek Poruchy spánku jsou buď samostatným problémem nebo jsou projevem jiného (nejčastěji psychického) onemocnění. S přibývajícím věkem spánku ubývá, proto se vyskytují u většiny starších lidí (zejména obtížné usínání, předčasné probouzení nebo přerušovaný spánek). Kvalitní spánek zaručí vašim dětem dostatek energie po celý den i jejich zdravý růst a vývoj. U nás jim takový spánek zařídíte. Nábytek 212 produktů Doplňte svoji ložnici o designový nábytek. Vaše ložnice tak bude útulnější a poskytne vám klidný a kvalitní spánek. AKCE Klidný spánek vyžaduje nejen ticho a klid, ale i správné nástroje, jako je matrace, která vyhovuje potřebám vašeho těla, polštář, jenž poskytuje dostatečnou oporu pro váš krk i ramena a peřinu, aby vás udržovala v teple a pohodlí celou noc, aniž byste se potili a bylo vám horko. Během této fáze je spánek lehčí - spící je více náchylný k probuzení a někdy může dojít ke krátkému nabytí vědomí a okamžitému opětovnému usnutí. Je vědecky dokázáno, že většina snů, které si subjekt podrobně a živě pamatuje, probíhá právě v této fázi spánku. ...

INFORMACE

AUTOR
Nick Littlehales
DIMENZE
6,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Spánek.pdf

POPIS

Nový program pro dobití baterií těla i mysli Až jednu třetinu svého života strávíme spánkem. Většina z nás spí ale neklidně, často se budí a únavu následně během dne zahání spoustou kofeinu, a to i přesto, že hodiny strávené v posteli zcela zásadně ovlivňují naši náladu, motivaci i rozhodovací schopnosti. Ba co víc, zcela zásadně řídí nejen náš pracovní výkon, ale především zdraví. Nechte si poradit od „spánkového guru“, který pomáhal s efektivním odpočinkem třeba i Cristianovi Ronaldovi.

Chcete si přečíst knihu?Spánek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nick Littlehales. Číst Spánek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY