Kočkomalovánky: Zábavné aktivity i praktické informace pro milovníky koček

Kočkomalovánky: Zábavné aktivity i praktické informace pro milovníky koček - Pavlína Šmucerová | Dcparkrx.org

...ně na dobrodružnou a zábavnou cestu do světa našich kočičích přátel ... Katalog Dobré čtení - Vánoce 2016 by Albatros Media a.s ... ... . Dozvíme se hodně zajímavostí o jejich životě a naučíme se, jak kočkám porozumět a jak o ně pečovat, aby byly ... Kočkomalovánky Zábavné aktivity i praktické informace pro milovníky koček. Česká autorka známá svým vzdělávacím programem na školách. Pojď si hrát, malovat a poznávat. Vydáme se společně na dobrodružnou a zábavnou cestu do světa našich kočičích přátel. Dozvíme se hodně zajímavostí o jejich životě a ... Kočkomalovánky. ... Zabavne aktivity | Sleviste.cz ... . Dozvíme se hodně zajímavostí o jejich životě a ... Kočkomalovánky. Zábavné aktivity i praktické informace pro milovníky koček - Pavlína Šmucerová . Pojď si hrát, malovat a poznávat. Vydáme se společně na dobrodružnou a zábavnou cestu do světa našich kočičích přátel. Kočkomalovánky: Zábavné aktivity i praktické informace pro milovníky koček Pavlína Šmucerová Nakladatel: CPress 2016 Všechny informace o produktu Kniha Kočkomalovánky: Zábavné aktivity i praktické informace pro milovníky kocek - Pavlína Šmucerová, Kristýna Sataryová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kočkomalovánky: Zábavné aktivity i praktické informace pro milovníky kocek - Pavlína Šmucerová, Kristýna Sataryová. Název: Kočkomalovánky - Zábavné aktivity i praktické informace pro milovníky kočiček. Autor: Pavlína Šmucerová. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pracovní sešity, kreativita; Neknižní zboží › Omalovánky; ISBN:-EAN: 8594050421929. Objednací kód: NA260139 Zábavné aktivity i praktické informace pro milovníky kočiček. ŠMUCEROVÁ Pavlína. Info: Nakladatelství XYZ, 2016 (1.) - brož., 72 str. EAN: Kočkomalovánky. Zábavné aktivity i praktické informace pro milovníky koček - Pavlína Šmucerová . Pojď si hrát, malovat a poznávat. Vydáme se společ...

INFORMACE

AUTOR
Pavlína Šmucerová
DIMENZE
3,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Kočkomalovánky: Zábavné aktivity i praktické informace pro milovníky koček.pdf

POPIS

Pojď si hrát, malovat a poznávat. Vydáme se společně na dobrodružnou a zábavnou cestu do světa našich kočičích přátel. Dozvíme se hodně zajímavostí o jejich životě a naučíme se, jak kočkám porozumět a jak o ně pečovat, aby byly šťastné a spokojené. Budeme malovat, luštit a plnit zábavné úkoly. Koupí této knihy přispíváte na pomoc při řešení kritické situace opuštěných psů a koček v České republice prostřednictvím projektu Nekupuj. Adoptuj!

Chcete si přečíst knihu?Kočkomalovánky: Zábavné aktivity i praktické informace pro milovníky koček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavlína Šmucerová. Číst Kočkomalovánky: Zábavné aktivity i praktické informace pro milovníky koček Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY