Ještě není konec

Ještě není konec - Michal Sýkora | Dcparkrx.org

...tu Kniha Ještě není konec - Michal Sýkora, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ještě není konec - Michal Sýkora ... Shd Shade - Ještě není konec (Official videoklip 2016 ... ... . http://www.uloz.to/6728290/dave-boss-shorty-jeste-neni-konec-mp3 Dave Boss & Shorty - Ještě není konec www.bandzone.cz/raprodux www.bandzone.cz/shorty Ještě není konec book. Read 4 reviews from the world's largest community for readers. Český detektivní román se svéráznou komisařkou Výrovou v hlavní rol... „Na konci vždy vše dobře dopadne. A jestli to dobře nedopadlo, tak to potom ještě není konec." - John Lennon Ještě není konec E-kni ... Ještě není konec - Michal Sýkora | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... „Na konci vždy vše dobře dopadne. A jestli to dobře nedopadlo, tak to potom ještě není konec." - John Lennon Ještě není konec E-kniha, česky. Ještě není konec. 8x. 0. Elektronická kniha Autor: Michal Sýkora. 2016, česky, 288 stran - 3. kniha ze série Detektivové od Nejsvětější Trojice. Elektronické knihy » Detektivky. Ještě není konec (2016, Host) - předloha pro 4. televizní minisérii Vodník Pět mrtvých psů (2018, Host) - podle stejnojmenné 3. televizní minisérie Příběh Živé terče napsal Sýkora společně s Jarchovským pouze pro televizi a nemá knižní ekvivalent. Ještě není konec. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (4x) Vaše hodnocení Přečetla si knihkupkyně ze Zlína Komisařka Výrová se začne zabývat 30 let starou vraždou na základě setkání s jednou přímou účastnicí této tragédie. Prostuduje ... Elektronická kniha: Ještě není konec Autor: Michal Sýkora Komisařka Výrová, známá z televizní série Detektivové od Nejsvětější Trojice, se tentokrát zabývá brutální vraždou dítěte, spáchanou před více než dvaceti lety. Ještě není konec. Silný vítr potrápí Česko i ve středu, varovali me...

INFORMACE

AUTOR
Michal Sýkora
DIMENZE
4,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Ještě není konec.pdf

POPIS

Je horké srpnové odpoledne roku 1987. Končí prázdniny a dvanáctiletá Hana se v prvorepublikové vile u řeky na periferii města nechtěně stane svědkem mimořádně brutální vraždy. Příslušníci Veřejné bezpečnosti pachatele nápadně rychle zadrží a její tvrzení, že vrahem byl ve skutečnosti podivný zelený přízrak, ze všeho nejvíc připomínající vodníka z Erbenovy Kytice, nikdo nebere vážně.Policejní komisařka Marie Výrová se tentokrát bude zabývat čtvrt století starou vraždou. Po setkání s Hanou Kolihovou, která se z hrůzného zážitku nikdy nevzpamatovala, zpočátku jen ze zvědavosti prostuduje spis dávno uzavřeného případu. Záhy ale nabyde jistoty, že se tehdejší vyšetřovatelé dopustili řady chyb a že k šokujícímu zločinu mohlo mít motiv a příležitost mnohem víc obyvatel onoho zdánlivě ospalého domu.Rodinné přízraky po čtvrtstoletí ožívají i proti vůli těch, kteří si ze všeho nejvíc přáli zapomenout. Na všech leží stín viny. Kdo je skutečným pachatelem zločinu, který zcela rozvrátil kdysi prominentní rodinu věhlasného místního lékaře?

Chcete si přečíst knihu?Ještě není konec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Sýkora. Číst Ještě není konec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY