Adam Ondra: lezec tělem i duší

Adam Ondra: lezec tělem i duší - Martin Jaroš, | Dcparkrx.org

.... Adam Ondra vylezl v roce 2016 stěnu Dawn Wall v Yosemitském národním parku ... Adam Ondra - lezec tělem i duší 1.4 Apk () | APK Tools ... . Tou dobou měl ale český lezec za sebou už řadu úspěchů. Pravidelně vyhrává závody světového poháru, láme rekordy a je favoritem olympijských her v Tokiu. Jak se dostal k leze Adam Ondra: lezec tělem i duší. ... Adam Ondra (1993, Brno) je český lezec, který se již ve dvanácti letech (rok 2005) zařadil mezi deset nejlepších světových lezců na obtížnost, a trojnásobný mistr světa. Přes deset let vede žebříčky skalních lezců a světová média jej naz ... Kniha: Adam Ondra: lezec tělem i duší (Martin Jaroš a Adam ... ... . Přes deset let vede žebříčky skalních lezců a světová média jej nazývají českou senzací sportovního lezení. Elektronická kniha Adam Ondra: lezec tělem i duší na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Adam Ondra: lezec tělem i duší od... 306 Kč Adam Ondra lezec tělem i duší - Jaroš Martin. Adam Ondra vylezl v roce 2016 stěnu Dawn Wall v Yosemitském národním parku. Tou dobou měl ale český lezec za sebou už řadu úspěchů. Pravidelně vyhrává závody světového poháru, láme rekordy a je favoritem olympijských her v Tokiu. Adam Ondra: lezec tělem i duší - Martin Jaroš, Adam Ondra Adam Ondra vylezl v roce 2016 stěnu Dawn Wall v Yosemitském národním parku. Tou dobou měl ale český lezec za sebou už řadu úspěchů. Adam Ondra vylezl v roce 2016 stěnu Dawn Wall v Yosemitském národním parku. Tou dobou měl ale český lezec za sebou už řadu úspěchů. Pravidelně vyhrává závody světového poháru, láme rekordy a je favoritem olympijských her v Tokiu. Jak se dostal k lezení? Co považuje za svůj největší úspěch? Cestu Adama Ondry na vrcholy lezeckých stěn i sportovních žebříčků ... Descrição de Adam Ondra - lezec tělem i duší A realidade aumentada espera por você, além de mais fotos e vídeos não publicados! Em casa, você pode montar o troféu da Copa do Mundo de Adam ou entrar na caverna exclusiva de Flatanger, na Noruega, onde a história da escalada foi transcrita....

INFORMACE

AUTOR
Martin Jaroš,
DIMENZE
11,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Adam Ondra: lezec tělem i duší.pdf

POPIS

Adam Ondra vylezl v roce 2016 stěnu Dawn Wall v Yosemitském národním parku. Tou dobou měl ale český lezec za sebou už řadu úspěchů. Pravidelně vyhrává závody světového poháru, láme rekordy a je favoritem olympijských her v Tokiu. Jak se dostal k lezení? Co považuje za svůj největší úspěch? Cestu Adama Ondry na vrcholy lezeckých stěn i sportovních žebříčků mapuje publikace obohacená o unikátní rozšířenou realitu.

Chcete si přečíst knihu?Adam Ondra: lezec tělem i duší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Jaroš,. Číst Adam Ondra: lezec tělem i duší Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY