Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta

Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta - Milan Krčmář | Dcparkrx.org

...yet Cpress Milán. Průvodce s mapou National Geographic, 2 ... E-kniha: Bezejmenní - Milan Krčmář | Knihy.ABZ.cz ... . aktualizované vydání - kolektiv . Uvnitř rozkládací mapky městských čtvrtí, na nichž vše snadno najdete Od Duoma až po La Scalu, od Quadrilatero d´Oro k Navigli, od Cenacolo Vinciano (Poslední večeře Leonarda da Vinciho) až k pinakotéce v Brera - hlavní město Lombardie se před vámi v mžiku otevře díky tomuto ... Zvlášť, když ve snaze zachránit se obětujete tajemství, která měla zůstat navždy skrytá, protože jsou pro vás i pro vaše okolí příliš nebezpečná. (oficiální text distributora) Respektovaný dětský l ... Kniha: Bezejmenní -- Minulost, která měla zůstat skryta ... ... . (oficiální text distributora) Respektovaný dětský lékař Tomáš, žijící s rodinou v třígenerační luxusní vile v pražské Troji, je obviněn nezletilou pacientkou z ... "Tajemství, která měla zůstat skryta, vyplouvají na povrch a najednou nezbývá nic. Nepomohou relikty minulosti jako Aston Martin, znovuzrození Q, který se vrací coby arogantní klouček, ani britská vlajka tančící oslavně ve větru. Navoněný krásný sen se proměnil v šedou realitu, na které není…" Bezejmenní : minulost, která měla zůstat skryta / Autor: Krčmář, Milan Vydáno: (2019) 5 až 9 sbírka úloh z matematiky pro přípravu k přijímacím zkouškám, určená žákům 5., 7.a 9.tříd ZŠ / Autor: Krčmář, Jaroslav Vydáno: (1998) Horolezkyně : z historie světového ženského horolezectví ... Bezejmenní. 4 hodnocení Minulost, která měla zůstat skryta Milan Krčmář. S podpisem autora ... která úzce souvisejí s osudy židovské rodiny. Kdyby všechny popsané události nedoplňovalo množství dobových novinových článků, zřejmě by si čtenář pomyslel, že tento příběh vytvořil autor s opravdu bujnou fantazií. ... Bezejmenní : minulost, která měla zůstat skryta / Autor: Krčmář, Milan Vydáno: (2019) 5 až 9 sbírka úloh z matematiky pro přípravu k přijímacím zkouškám, určená žákům 5., 7.a 9.tříd ZŠ / Autor: Krčmář, Jaroslav Vydáno: (1998) Horolezkyně : z historie světového ženského horolezectví ......

INFORMACE

AUTOR
Milan Krčmář
DIMENZE
7,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta.pdf

POPIS

Dva deníky odhalující jednu velkou tragédii z konce 1. světové války Blíží se konec 1. světové války, mír s Ruskem už je podepsán, zbývá ještě porazit Italy. Po čtyřech letech strastí a bídy všichni toužebně očekávají konečné vítězství. Mimo jiné i jedna židovská rodina, která uprchla před frontou z nejvýchodnější části Rakouska-Uherska a přes Ostravu a Brno dorazila až do moravské Třebíče. Co vše si poznamenala mladá židovská dívka do svého deníku? Rok 1925. Na četnické stanici v Třebíči oznamuje místní muž podivný případ. Vyslýchá ho mladý četnický strážmistr. Také on si vede deník – a v následujících týdnech bude jen nevěřícně kroutit hlavou nad tím, co vše si do něj zapíše. Kdyby všechny popsané události nedoplňovalo množství dobových novinových článků, zřejmě by si čtenář pomyslel, že tento příběh vytvořil autor s opravdu bujnou fantazií. „Taková hrůza se přece nemohla stát,“ říkali bychom si. Ale kdyby naši pradědečci a prababičky mohli vyprávět, jen by tiše přisvědčili, že tento neobvyklý případ vskutku znali, alespoň z doslechu. V celém Československu se totiž před víc než 90 lety nehovořilo o ničem jiném. Jakkoli je to neuvěřitelné, tento román je opravdu sepsán na základě skutečných událostí.

Chcete si přečíst knihu?Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Krčmář. Číst Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY