Christie: Tři slepé myšky

Christie: Tři slepé myšky - Agatha Christie | Dcparkrx.org

...né ... Kupte knihu Tři slepé myšky (Agatha Christie) s 20 % slevou za 223 Kč v ověřeném obchodě ... Kniha: Tři slepé myšky (Agatha Christie) | Martinus ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Soubor povídek Tři slepé myšky nabízí čtenářům texty, jejichž vydání bránila řada okolností - a také Agatha Christie sama. Titulní příběh, jejž Christie přepracovala do podoby divadelní hry Past na myši, nejdéle uváděného představení na světě (v Londýně se hraje od roku 1952 do současnosti), nesmí podle autorčina zákazu vyjít ve Velké Británii, dokud ... Tři slepé myšky CZ. Agatha Christie. ... Soubor povídek Tři slepé myšky nabízí čtenářům ... Tři slepé myšky - Agatha Christie - Megaknihy.cz ... ... Tři slepé myšky CZ. Agatha Christie. ... Soubor povídek Tři slepé myšky nabízí čtenářům texty, jejichž vydání bránila řada okolností - a také Agatha Christie sama. Titulní příběh, jejž Christie přepracovala do podoby divadelní hry Past na myši, nejdéle uváděného představení na světě (v Londýně se hraje od ... název anglického originálu: The Mousetrap jedna z nejúspěšnějších her Agathy Christie; Past na myši vychází z rozhlasové hry Tři slepé myšky (Three Blind Mice), kterou autorka původně napsala pro britskou BBC; londýnská inscenace Pasti na myši je dokonce zapsána v Guinessově knize rekordů jako nejdéle nepřetržitě hraná divadelní hra na světě Opakování matka moudrosti :-) Povídka Tři slepé myšky je skutečně výborná, ostatní příběhy jsem už četla a jejich mírné úpravy mě nikterak nenadchly, nicméně, jak říká vladislaus, my, kteří milujeme Agathu Christie si rádi přečteme i její nákupní seznam. Soubor povídek Tři slepé myšky nabízí čtenářům texty, jejichž vydání bránila řada okolností - a také Agatha Christie sama. Titulní příběh, jejž Christie přepracovala do podoby divadelní hry Past na myši, nejdéle uváděného představení na světě (v Londýně se hraje od roku 1952 do současnosti), nesmí podle autorčina zákazu vyjít ve Velké Británii, dokud ... Soubor povídek Tři slepé myšky nabízí čtenářům texty, jejichž vydání bránila řada okolností - a také Agatha Christie sama. Titulní příběh, jejž Christie přepracovala do podoby divadelní hry Past na myši, nejdéle uváděného představení na světě (v Londýně se hraje od roku 1952 do současnosti), nesmí podle autorčina zákazu vyjít ve Velké Británii, dokud ... Soubor povídek Tři slepé myšky nabízí čtenářům texty, jejichž vydání bránila řada okolností - a také Agatha Christie sama. Titulní příběh, jejž Christie přepracovala do podoby divadelní hry Past na myši, nejdéle uváděného představení na světě (v Londýně se hraje od roku 1952 do současnosti), nesmí podle autorčina zákazu vyjít ve Velké Británii, dokud ... Christie: Tři slepé myšky - 2.vydání - Agatha Christie, Vydavateľ: Knižní klub, Väzba: Knihy viazané, Rok vydania:2016, Počet strán: 240...

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
3,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Christie: Tři slepé myšky.pdf

POPIS

Soubor povídek Tři slepé myšky nabízí čtenářům texty, jejichž vydání bránila řada okolností – a také Agatha Christie sama. Titulní příběh, jejž Christie přepracovala do podoby divadelní hry Past na myši, nejdéle uváděného představení na světě (v Londýně se hraje od roku 1952 do současnosti), nesmí podle autorčina zákazu vyjít ve Velké Británii, dokud bude Past na myši v repertoáru anglických divadel (aby nebyla vyzrazena zápletka). Novela Greenshoreská kratochvíle, kterou Christie nakonec rozšířila na román Hra na vraždu, byla v době svého vzniku příliš dlouhá na časopisecké vydání a příliš krátká na knihu. A trojici textů Únos Kerbera (jiná verze povídky než ta publikovaná v Herkulovských úkolech pro Hercula Poirota), Příhoda s míčkem pro psa (se shodnou zápletkou jako román Němý svědek, nicméně odlišným pachatelem a vysvětlením) a Případ domovníkovy manželky (podstatně rozdílný oproti Případu domovnice ze souboru Poslední případy slečny Marplové) odhalil archivář John Curran v desítkách zápisníků královny zločinu až bezmála čtvrt století po její smrti.

Chcete si přečíst knihu?Christie: Tři slepé myšky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Christie: Tři slepé myšky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY