Natálie: Nový bráška

Natálie: Nový bráška - Michaela Fišarová | Dcparkrx.org

...nek zakazuje sladkosti. Je zamilovaná do Pavla, jenže zjistí, že ten chodí s Janou! A do toho všeho do rodiny přibývá malý nevlastní bráška… Knižní série Třídnice 4 ... Natálie: Nový bráška - Michaela Fišarová - Megaknihy.cz ... . Zpěvačka třídní kapely Bloudy z boudy Natálie má problémy. Trápí ji, že je tlustá (ale jenom trošku!), takže jí tatínek zakazuje sladkosti. Je zamilovaná do Pavla, jenže zjistí, že ten chodí s Janou! A do toho všeho do rodiny přibývá malý nevlastní bráška… Knižní série Třídnice 4. Objednávejte knihu Natálie: Nový bráška v internetovém knihkupectví Megakonyvek.hu. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Zpěvačka třídní k ... Natálie: Nový bráška | Knihy Fenix ... . Objednávejte knihu Natálie: Nový bráška v internetovém knihkupectví Megakonyvek.hu. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Zpěvačka třídní kapely Bloudy z boudy Natálie má problémy. Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nov ... Natálie: Nový bráška. Celkové hodnocení ... Objednávejte knihu Natálie: Nový bráška v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Natálie: Nový bráška. Michaela Fišarová. Zpěvačka třídní kapely Bloudy z boudy Natálie má problémy. Trápí ji, že je tlustá (ale jenom trošku!), takže jí tatínek zakazuje sladkosti. Natálie: Nový bráška Michaela Fišarová . Skladem 5+ ks 217 Kč ... Zpěvačka třídní kapely Bloudy z boudy Natálie má problémy. Trápí ji, že je tlustá (ale jenom trošku!), takže jí tatínek zakazuje sladkosti. Je zamilovaná do Pavla, jenže zjistí, že ten chodí s Janou! ... Natálie: Nový bráška. Kdo napsal knihu Natálie: Nový bráška? Autorem je Michaela Fišarová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Třídnice 4.B - Natálie: Nový bráška, Albatros, 2019 - další díl nezávislé knižní série 4.B o dívce Natálii, která získá nového brášku z dětského domova. V bříšku , Albatros, 2019 - knížka pro budoucí starší sourozence, ale i zvídavé jedináčky. Zpěvačka třídní kapely Bloudy z boudy Natálie má problémy. Trápí ji, že je tlustá (ale jenom trošku!), takže jí tatínek zakazuje sladkosti. Je zamilovaná do Pavla, jenže zjistí, že ten chodí s Janou! A do toho všeho do rodiny přibývá malý nevlastní bráška… Knižní série Třídnice 4. B se atraktivní formou dotýká radostí i strastí současných dětí ... Natálie: Nový bráška - Fišarová Michaela . Zpěvačka třídní kapely Bloudy z boudy Natálie má problémy. Trápí ji, že je tlustá (ale jenom trošku!), takže jí tatínek zakazuje sladkosti. Je zamilovaná do Pavla, jenže zjistí, že ten chodí s Janou! A do toho všeho do rodiny přibývá malý nevlastní bráška… Natálie: Nový bráška - Fišarová Michaela - Zpěvačka třídní kapely Bloudy z boudy N...

INFORMACE

AUTOR
Michaela Fišarová
DIMENZE
8,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Natálie: Nový bráška.pdf

POPIS

Zpěvačka třídní kapely Bloudy z boudy Natálie má problémy. Trápí ji, že je tlustá (ale jenom trošku!), takže jí tatínek zakazuje sladkosti. Je zamilovaná do Pavla, jenže zjistí, že ten chodí s Janou! A do toho všeho do rodiny přibývá malý nevlastní bráška… Knižní série Třídnice 4. B se atraktivní formou dotýká radostí i strastí současných dětí včetně netradičních rodinných uspořádání (střídavá péče, dvě maminky, adoptované dítě a podobně). Jednotlivé díly lze číst jak jeden po druhém, tak i samostatně.

Chcete si přečíst knihu?Natálie: Nový bráška ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Fišarová. Číst Natálie: Nový bráška Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY