Anděl v kulichu

Anděl v kulichu - Otfried Preussler | Dcparkrx.org

...ch zasněžených vesniček, kde malý Felix z ... Anděl v kulichu - Otfried Preussler — Kniha.cz ... ... Anděl v kulichu Otfried Preussler Nakladatel: Triton 2019 Vaše soutěže - Soutěž o knihu Anděl v kulichu - Těšíte se na Vánoce? Vánoční atmosféru vám zprostředkuje i kniha Anděl v kulichu, s níž se vydáte do kraje Vánoc tak krásných, jaké bývaly jen ve vašem dětství. Sedm nadčasových příběhů z Jizerských hor se dotkne srdcí malých i velkých čtenářů. 0 hodnocení Anděl v kulichu 0. Pro hodnocen ... Anděl v kulichu - Otfried Preussler - Megaknihy.cz ... . 0 hodnocení Anděl v kulichu 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Vydejte se do kraje Vánoc tak krásných, jaké bývaly jen ve vašem dětství. Nadčasové příběhy Otfrieda Preusslera, rodáka z Liberce, se jistě dotknou srdcí malých i velkých čtenářů. Sedm příběhů nás ... Anděl v kulichu. Anděl v kulichu Pevná bez přebalu lesklá . EAN: 9788075537058. Otfried Preussler. Manufacturer: Triton. Varianta: Kniha 183 Kč. Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den. ... Anděl v kulichu Autor: Preussler, Otfried Nakladatel: Kristina Ka...

INFORMACE

AUTOR
Otfried Preussler
DIMENZE
8,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Anděl v kulichu.pdf

POPIS

Vydejte se do kraje Vánoc tak krásných, jaké bývaly jen ve vašem dětství. Nadčasové příběhy Otfrieda Preusslera, rodáka z Liberce, se jistě dotknou srdcí malých i velkých čtenářů. Sedm příběhů nás zavede do Jizerských hor, do malých zasněžených vesniček, kde malý Felix z Kořenova ztratí pruhovaný kulich, v Dolní Suché proběhne pozoruhodná hodina němčiny, chromého slovenského dráteníka čeká velké překvapení, pekařský učeň Ferdl dostane pomeranč, jenž se u něj dlouho neohřeje, neznámá paní si uprostřed noci vybírá dřevěnou hračku pro své děťátko, pan Plischke od hrušky doplatí na to, že má nenechavé prsty, a cvrčkovi hospodáříčkovi z jedné sklářské huti se dostane nebývalého požehnání. Nemluvě o tom, že Betlém nemusí být vždycky tak daleko, jak si všichni myslí!

Chcete si přečíst knihu?Anděl v kulichu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Otfried Preussler. Číst Anděl v kulichu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY