Lego Iconic. Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky

Lego Iconic. Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky - - | Dcparkrx.org

...onic. Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky ... LEGO Iconic Tvoř a hraj si Dopravní prostředky: Obsahuje 2 ... ... . Zákaznická linka 377 430 330 (Po-Pá 9-18, So 9-12) | Doprava zdarma nebo již od 75,-Kč | Garance možnosti vrácení zboží Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky . kolektiv . Nakladatel ... Lego Iconic. Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky Autor: kolektiv Nakladatel: CPress EAN: 9788026425632 ISBN: 978-80-264-2563-2 Originál: Lego Iconic. Imagine and Play. Vehicles Překlad: Belejová, Katarína LE ... LEGO Iconic Tvoř a hraj si Dopravní prostředky — Kniha.cz ... . Vehicles Překlad: Belejová, Katarína LEGO® Iconic. Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky. ... Protože zatímco s malým stavitelem budujete různé dopravní prostředky, podporujete tak jeho samostatné myšlení a schopnost řešit problémy. Hravé aktivity a začátky příběhů obsažené v knize inspirují vaše dítě k vymýšlení nových dopravních pros...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Lego Iconic. Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky.pdf

POPIS

Proč je tvořivost tolik důležitá? Protože zatímco s malým stavitelem budujete různé dopravní prostředky, podporujete tak jeho samostatné myšlení a schopnost řešit problémy. Hravé aktivity a začátky příběhů obsažené v knize inspirují vaše dítě k vymýšlení nových dopravních prostředků a pomáhají mu naučit se myslet mimo zaběhnuté koleje. V bloku plném aktivit se pak děti mohou kreativně vyřádit. Tak co si dnes vymyslíte a postavíte?

Chcete si přečíst knihu?Lego Iconic. Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Lego Iconic. Tvoř a hraj si: Dopravní prostředky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY