Symbolon: Hra rozpomínání - kniha + 78 karet

Symbolon: Hra rozpomínání - kniha + 78 karet - Peter Orban, | Dcparkrx.org

...nání - Kniha + 78 karet Peter Orban, Thea Weller, Ingrid Zinnel ... Kniha: Symbolon - Peter Orban; Ingrid Zinnel; Thea Weller ... . Běžná cena: ... Symbolon hra rozpomínání - Kniha + 78 karet 389 CZK Nov ... Symbolon hra rozpomínání - Kniha + 78 karet. SYMBOLON je prˇedmeˇt rozlomeny´ na dveˇ cˇa´sti, ktere´ touzˇi´ po opeˇtovne´m splynuti´ v jeden celek. To je take´ ci´lem te´to hry: spojit vsˇe, co je odmi´tnuto a potlacˇeno v nasˇem podveˇdomi´, ... Symbolon hra rozpomínání - Kniha + 78 karet-19%. Symbolon ... Kniha: Symbolon hra rozpomínání - Kniha + 78 karet - Peter ... ... ... Symbolon hra rozpomínání - Kniha + 78 karet-19%. Symbolon hra rozpomínání - Kniha + 78 karet Peter Orban; Ingrid Zinner; Thea Weller. Skladem u dodavatele. 499,- Kč 400,- Kč. Anotace: SYMBOLON je předmět rozlomený na dvě části, které touží po opětovném splynutí v jeden celek. To je také cílem této hry: spojit vše, co je ... Symbolon: Hra rozpomínání, Kniha a 78 karet SYMBOLON je předmět rozlomený na dvě části, které touží po opětovném splynutí v jeden celek. To je také cílem této hry: spojit vše, co je odmítnuto a potlačeno v našem podvědomí, s naším vědomím. Symbolon HRA ROZPOMÍNÁNÍ Peter Orban, Ingrid Zinnel, Thea Weller Kniha a 78 karet - NOVÉ KAPESNÍ VYDÁNÍ. SYMBOLON je předmět rozlomený na dvě části, které touží po opětovném splynutí v jeden celek. To je také cílem této hry: spojit vše, co je odmítnuto a potlačeno v našem podvědomí, s naším vědomím. ... Symbolon (kniha a sada karet): Hra rozpomínání Peter Orban, Thea Weller, Ingrid Zinnel Téma/žánr: symbolon, Počet stran: 202, Rok vydání: 2007, Nakladatelství: Synergie, Úvod do jedinečné karetní hry, která umožňuje vzpomenout si a poznat věci ukryté v nás. Součástí je sada 78 karet. Kniha a 78 karet o velikosti 80 x 125 mm. Toto je zmina proti poedešlé verzi, kde byli kapesni karty. Symbolon je hra rozpomínání. Pomuže Vám k rozpoznání, pochopení a poijetí všech vašich eástí - vnitoních osobností - které neznáte a které vedou svuj vlastní život v temných chodbiekách a zákoutích vašeho nitra. Peter Orban, Ingrid Zinnel, Thea Weller/ Synergie, 78 karet a kniha. Symbolon je předmět rozlomený na dvě části, které touží po opětovném splynutí v jeden celek. To je také cílem této hry: spojit vše, co je odmítnuto a potlačeno v našem podvědomí, s na...

INFORMACE

AUTOR
Peter Orban,
DIMENZE
3,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Symbolon: Hra rozpomínání - kniha + 78 karet.pdf

POPIS

SYMBOLON je předmět rozlomený na dvě části, které touží po opětovném splynutí v jeden celek. To je také cílem této hry: spojit vše, co je odmítnuto a potlačeno v našem podvědomí, s naším vědomím. SYMBOLON vám pomůže k rozpoznání, pochopení a přijetí všech vašich částí – vnitřních osobností– které neznáte a které vedou svůj vlastní život v temných chodbičkách a zákoutích vašeho nitra, kde bez zjevných příčin mnohdy ovlivňují a nepochopitelně přetvářejí váš život. SYMBOLON je vynikajícím nástrojem pro psychoterapii a poznání sebe sama. Každá karta představuje jednu vnitřní osobnost, její chování a motivy, a zároveň oblast, která volá po naší pozornosti a potřebuje světlo našeho vědomí. Nové kapesní vydání obsahuje sedmdesát osm karet (59 x 91 mm) a podrobnou příručku, ve které se dozvíte, co jednotlivé karty znamenají a jak s nimi pracovat.

Chcete si přečíst knihu?Symbolon: Hra rozpomínání - kniha + 78 karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Orban,. Číst Symbolon: Hra rozpomínání - kniha + 78 karet Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY