Prázdniny s drakem

Prázdniny s drakem - Zuzana Pospíšilová | Dcparkrx.org

...m ... New York - Prázdniny a.s. (New York - Holiday Inc) Nejznámější památky New Yorku se na prázdniny dramaticky proměnily ... Prázdniny s drakem - Zuzana Pospíšilová — Kniha.cz ... . ----- Všechna autorská práva vide... Prázdniny s Drakem a Drakiáda. Fotky; O albu; Fotodárky Akce; 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Vytvořte z alba : Fotoknihu Pexeso Kalendář Fotky Obsah pokračuje za reklamou. Pokračujte dolů pro další obsah. Odstranění fotek a videí z alba ... Dáš si kečup? (PRÁZDNINY) Televízia JOJ. Loading... Unsubscribe from Televízia JOJ? ... Prázdniny s drakem - Zuzana Pospíšilová,Daniela Skalová ... ... . Odstranění fotek a videí z alba ... Dáš si kečup? (PRÁZDNINY) Televízia JOJ. Loading... Unsubscribe from Televízia JOJ? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 851K. Loading... Prázdniny s drakem 186,-Ihned ke čtení Koupit Vypadalo to na ukrutnou nudu, ale nakonec se z Vojtových letních prázdnin u babičky stalo vzrušující dobrodružství. Prázdniny se blíží a až oschne inkoust na vysvědčení, mohou si rodiče s dětmi naplno užívat letních radovánek. Pro snadnější plánování společných výletů přinášíme užitečné tipy, které jsou rozděleny podle třinácti krajů v Česku na aquaparky, koupaliště, botanické a zoologické zahrady, hrady a zámky, muzea, projížďky lodí i na kole....

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
5,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Prázdniny s drakem.pdf

POPIS

Vypadalo to na ukrutnou nudu, ale nakonec se z Vojtových letních prázdnin u babičky stalo vzrušující dobrodružství. Další knížka z edice Čtení pro prvňáčky vtáhne děti do letního příběhu o kouzelném drakovi, se kterým zažijí neuvěřitelné výpravy k moři a k egyptským pyramidám. Vojta se na prázdniny moc netěší. Všichni jeho kamarádi jedou k moři, do hor nebo stanovat, jenom on musí léto trávit u babičky. Naštěstí se i u babičky na vsi najde kamarád. Vojta se dá dohromady s Pavlem a spolu s ním objeví v lese podivné velké stopy. Kdo tu zanechal tak podivné otisky? Nechte se překvapit nečekaným přátelstvím dvou malých kluků s velkým tříhlavým drakem. Kouzelný drak kluky přenese na podivuhodná místa a malým čtenářům dopřeje zážitek ze samostatného čtení - krátké kapitoly, velká písmena a přitažlivé ilustrace Daniely Skalové tvoří knížku vhodnou pro začínající čtenáře.

Chcete si přečíst knihu?Prázdniny s drakem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Prázdniny s drakem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY