Bez šance: Zůstat pohromadě je jejich jediná naděje.

Bez šance: Zůstat pohromadě je jejich jediná naděje. - Neal Shusterman | Dcparkrx.org

...d okamžiku početí do třinácti let. V té době je nesmí nikdo ohrozit ... Literární novinky - 8. stránka - FantasyPlanet ... . Bez šance: Zůstat pohromadě je jejich jediná naděje. Neal Shusterman Nakladatel: Knižní klub 2016 Bez šance: Zůstat pohromadě je jejich jediná naděje. Neal Shusterman Nakladatel ... Bez šance Zůstat pohromadě je jejich jediná naděje. Čtenářské recenze (1) Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata ... Bez šance Autor: Shusterman, Neal Nakladatel: Knižní klub EAN: 97880 ... Když mám chuť......: ....čtu: Bez šance Neal Shusterman ... ... Bez šance Autor: Shusterman, Neal Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024252148 Unwind: Bez šance (Zůstat pohromadě je jejich jediná naděje) Neal Shusterman • Knižní klub, 2016 • 1. diel série. Vypredané. Fascinují a temná dystopie ze světa, kde společnost zavedla nový zákon: Každé dítě má právo na život od chvíle početí až do věku třinácti let. ... Každý z nich totiž skrývá svoje tajemství a svoje vlastní problémy. Život rozpojenců, který je proti jejich vůli čeká, je obvykle velice krátký. Jejich jediná naděje je ukrýt se někde, dokud nedovrší osmnácti let. Nesourodá trojice se chopí příležitosti poté, co na útěku narazí na typický školní autobus. Přiznávám, že knížka mě k sobě v Neoluxoru vábila svojí modrobílou obálkou s částmi lidských těl na titulní straně. Přebal se mi fakt moc líbí, trochu připomíná nějaký designový balící papír a stejně tak věta v dolním rohu: "Zůstat pohromadě je jejich jediná šance.", krásně určuje s...

INFORMACE

AUTOR
Neal Shusterman
DIMENZE
8,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez šance: Zůstat pohromadě je jejich jediná naděje..pdf

POPIS

Fascinují a temná dystopie ze světa, kde společnost zavedla nový zákon: Každé dítě má právo na život od chvíle početí až do věku třinácti let. Mezi třinácti a osmnácti je ale na rodičích, jestli ho vychovají až do dospělosti, anebo ho pošlou… rozpojit. Tohle nenápadné slovo znamená, že problémové děti, sirotci, anebo prostě ty, které v sobě mají příliš vzdoru, jsou odeslány do sběrných táborů, kde jsou jejich těla rozebrána a orgány předány těm, co je potřebují. Takže technicky žijí dál – alespoň to dětem říkají. Tři z nich, Connor, Risa a Lev, se setkávají v táboře a ani na okamžik nemají chuť žít dál…rozpojení. Jedinou šancí je útěk.

Chcete si přečíst knihu?Bez šance: Zůstat pohromadě je jejich jediná naděje. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neal Shusterman. Číst Bez šance: Zůstat pohromadě je jejich jediná naděje. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY