B jako Bauhaus

B jako Bauhaus - Deyan Sudjic | Dcparkrx.org

...d je třeba sdělit, že zdaleka není jen o Bauhausu ... B jako Bauhaus - Deyan Sudjic | Kniha na Alza.cz ... . Tím se zaobírá v zásadě jen jedna stejnojmenná kapitola. Kniha je souborem esejů na téma architektury, umění, designu a módy od britského spisovatele a novináře ... B jako Bauhaus book. Read 34 reviews from the world's largest community for readers. Každý den používáme předměty a pojmy, které nám připadají tak samozř... B jako Bauhaus Autor: Sudjic, Deyan Nakladatel: KN ... B jako Bauhaus | Albatrosmedia.cz ... .. B jako Bauhaus Autor: Sudjic, Deyan Nakladatel: KNIHA ZLÍN EAN: 9788074733222 ISBN: 978-80-7473-322-2 Originál: B Is For Bauhaus Překlad: Knotková, Radka a Novák, Lukáš Popis: 1× kniha, vázaná, 504 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,7 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha B jako Bauhaus, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze B jako Bauhaus. B jako Bauhaus od 199 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. B jako Bauhaus. B jako Bauhaus Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788074733222. Deyan Sudjic. Manu...

INFORMACE

AUTOR
Deyan Sudjic
DIMENZE
7,74 MB
NÁZEV SOUBORU
B jako Bauhaus.pdf

POPIS

Každý den používáme předměty a pojmy, které nám připadají tak samozřejmé, že o jejich podstatě a vzniku vůbec neuvažujeme. Jezdíme auty, sedíme na židlích, píšeme na klávesnici, několikrát za den zapneme zip, vaříme v kuchyni, sledujeme YouTube, navštěvujeme muzea, nakupujeme v IKEA, používáme pojmy jako autenticita, vkus, nedokonalost, móda nebo design. Deyan Sudjic, ředitel londýnského Muzea designu, novinář a kritik, ve svých abecedně řazených esejích věnovaných nejen věcem každodenní potřeby, ale i významným designérům a uměleckým hnutím, poutavě odhaluje, jak způsob, jakým jsou věci navrhovány a jak je používáme, ovlivňuje chápání světa kolem nás. Tato tematicky pestrá, čtivá kniha plná inspirativních myšlenek a osvěžujících osobních vzpomínek pojednává nejen o světě, tak jak je vidět ve zpětném zrcátku ve videohře Grand Theft Auto V, o digitálních ornamentech a o naší lásce k nedokonalostem. Je také o popíjení suchého martini v Loosově Americkém baru ve Vídni a o architektuře ve filmech Alfreda Hitchcocka, o módě a technologii, politice i umění.Dokládá, že myšlení skrze věci významným způsobem utváří popkulturu a že design je v dobrém i špatném neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života.

Chcete si přečíst knihu?B jako Bauhaus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Deyan Sudjic. Číst B jako Bauhaus Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY