Milenci v Londýně

Milenci v Londýně - Barbara Cartland | Dcparkrx.org

... ; Krásná Lanthia Grenvillová přijíždí do Londýna, aby si nakoupila elegantní šaty na důležitou společenskou událost ... Kniha "Milenci v Londýně" ... . Nezkušená dívka z venkova, která zná svět jen z příběhů a své fantazie, se těší na dobrodružství, které jí velkoměsto uchystá, a na pobyt ve vyhlášeném hotelu ... Náhoda tomu chce, že se právě v hotelu s etká s markýzem z Rakecliffe - mužem, jehož ženy milují a muži chtějí považovat za nejlepšího přítele. Světácký markýz má v hotelu Langham milenku -netuší však, že se její žárlivý manžel rozhodne objevit, s kým je mu ... Milenci v Londýně ... . Světácký markýz má v hotelu Langham milenku -netuší však, že se její žárlivý manžel rozhodne objevit, s kým je mu...

INFORMACE

AUTOR
Barbara Cartland
DIMENZE
4,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Milenci v Londýně.pdf

POPIS

Krásná Lanthia Grenvillová přijíždí do Londýna, aby si nakoupila elegantní šaty na důležitou společenskou událost. Nezkušená dívka z venkova, která zná svět jen z příběhů a své fantazie, se těší na dobrodružství, které jí velkoměsto uchystá, a na pobyt ve vyhlášeném hotelu Langham. Náhoda tomu chce, že se právě v hotelu setká s markýzem z Rakecliffe – mužem, jehož ženy milují a muži chtějí považovat za nejlepšího přítele. Světácký markýz má v hotelu Langham milenku – netuší však, že se její žárlivý manžel rozhodne objevit, s kým je mu jeho žena nevěrná. Dokáže markýz vymyslet, jak se vyhnout souboji se žárlivým Španělem? A jakou roli v jeho plánu hraje Lanthia?

Chcete si přečíst knihu?Milenci v Londýně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Cartland. Číst Milenci v Londýně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY