I když se nikdo nedívá: Fundamentální otázky etického vychovatelství

I když se nikdo nedívá: Fundamentální otázky etického vychovatelství - Jan Hábl | Dcparkrx.org

...Mervart, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze I když se nikdo nedívá ... Lidskost není docela ztracena - Nakladatelství Pavel Mervart ... . Fundamentální otázky etického vychovatelství - Jan Hábl - Pavel Mervart. I když se nikdo nedívá. Fundamentální otázky etického vychovatelství. Tato kniha není výčtem či přehledem etických teorií. Není ani metodicko-didaktickým manuálem pro konkrétní vyučovací jednotky, tematické okruhy či věková období - ačkoli určitý pedagogický rámec předkládá. Axiologie v pedagogice aneb „jakou etiku vyučovat?" Hábl, Jan (2015): I když se nikdo nedí ... I když se nikdo nedívá - Jan Hábl | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Axiologie v pedagogice aneb „jakou etiku vyučovat?" Hábl, Jan (2015): I když se nikdo nedívá. Fundamentální otázky etického vychovatelství. ... I když se nikdo nedívá. Fundamentální otázky etického vychovatelství. Praha, Pavel Mervart, 185 s., ISBN 978-80-7465-187-8 ... I když se nikdo nedívá. Fundamentální otázky ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Registrace Přihlásit se. login Přihlašovací jméno nebo email Heslo Přihlásit se. ... I když se nikdo nedívá-Fundamentální otázky etického vychovatelství Hábl, J. /Pavel Mervart/ Stáhnout obálku. Kompletní technická specifikace produktu I když se nikdo nedívá. Fundamentální otázky etického vychovatelství - Jan Hábl - Pavel Mervart a další informace o produktu. I když se nikdo nedívá Fundamentální otázky etického vychovatelství . Jan Hábl; Jan Hábl . 0,0 . Sledovať autora . Deti a mládež Ďalšie formy prózy Spoločenské vedy ... I když se nikdo nedívá. Fundamentální otázky etického vychovatelství Jan Hábl. 170 Kč ... Je autorem titulů odborných i krásných, například Labyrint upgrade. Jinotajn...

INFORMACE

AUTOR
Jan Hábl
DIMENZE
4,49 MB
NÁZEV SOUBORU
I když se nikdo nedívá: Fundamentální otázky etického vychovatelství.pdf

POPIS

Tato kniha není výčtem či přehledem etických teorií. Není ani metodicko-didaktickým manuálem pro konkrétní vyučovací jednotky, tematické okruhy či věková období – ačkoli určitý pedagogický rámec předkládá. Jak název napovídá, půjde především o hledání východisek či fundamentů, na kterých etická či morální výchova stojí, bez kterých by ani nebyla možná. Záměrem knihy je formulovat a promyslet základní otázky, které nutně předchází jakékoli eticko-výchovné počínání. Co umožňuje řeč o dobrém a zlém? Je možné naučit (se) ctnosti? Co dělá naše jednání dobrým, resp. špatným? Jak se to má s lidskou povahou? Jsme ve své podstatě dobří? Nebo zlí? Co ustavuje a legitimizuje vychovatelovo etické působení na dítě? A jak docílit, aby se dostavil kýžený výsledek? Co je vlastně cílem etické výchovy? Jak má vypadat eticky vychovaný, tj. „dobrý“ člověk? Nebo slovy našeho „učitele národů“ – kterak učiniti, aby člověk znal dobré, chtěl dobré a činil dobré, a to, „i když se nikdo nedívá“?

Chcete si přečíst knihu?I když se nikdo nedívá: Fundamentální otázky etického vychovatelství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Hábl. Číst I když se nikdo nedívá: Fundamentální otázky etického vychovatelství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY