Pozorovatelka

Pozorovatelka - Anna Brightová | Dcparkrx.org

...nnost: najít dokonalého partnera a zabezpečit budoucnost lidu ... Svatá válka, židé, Izrael, biblická kultura. A krvavé ... ... . Když nastane ten den a Selah je veřejně ponížena odmítnutím, navrhne její nevlastní matka nevídané řešení. Vydá se na plavbu přes Atlantik, kde na ni čeká několik nápadníků. Dokud nebude zasnoubená, neměla by se vracet. Budoucí princeznu čeká ... LEŽÉRNÍ STYL (POZOROVATELKA) Podnázvem ležérního stylu je Pozorovatelka. Což je velice příhodné. Už v dětství jsou tyto holčič ... Svatá válka, židé, Izrael, biblická kultura. A krvavé ... ... . Což je velice příhodné. Už v dětství jsou tyto holčičky hodné, mírné a hlavně rády čtou. Nezlobí, nevztekají se. Posléze se ukážou jako výborné studijní typy. Dobře se učí a rychle chápou. Její energie připomíná „jezero". Zdravím! Konečně jsem si pro vás po dlouhém měsíci, plném psaní seminárek a novinek v mém osobním životě, připravila recenzi na fantasy novinku od nakladatelství Cooboo s názvem Pozorovatelka. ANOTACE: Selah čekala celý život na svůj šťastný konec. Jako jediná dcera vládce Potomacu zná svou povinnost: najít si dokonalého partnera, který jí pomůže zabezpečit ... Pošlou ji přes oceán, aby se setkala s několika vhodnými nápadníky, vybrala si manžela a splnila tak své poslání. Nastupuje tedy na loď jménem Pozorovatelka a vyplouvá vstříc své povinnosti a snad i lásce. Společnost ji dělá mladý kapitán lodi Lang a jeho posádka. Pozorovatelka. Anna Brightová. Selah, jediná dcera senešala Potomacu, zná svou povinnost: najít dokonalého partnera a zabezpečit budoucnost lidu....

INFORMACE

AUTOR
Anna Brightová
DIMENZE
3,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Pozorovatelka.pdf

POPIS

Selah čekala celý život na svůj šťastný konec. Jako jediná dcera vládce Potomacu zná svou povinnost: najít si dokonalého partnera, který jí pomůže zabezpečit budoucnost jejího lidu. Ten den konečně nadešel. Ale poté, co jí její nejbližší přítel z dětství veřejně poníží svým odmítnutím, navrhne její matka nevídané řešení. Selah se musí vydat na plavbu přes Atlantik, kde na ni očekává několik vhodných nápadníků – a pokud se nevrátí domů zasnoubená, neměla by se vracet vůbec. Před budoucí princeznou se tak otvírá jedinečné dobrodružství, při kterém uvidí vše od zahrad anglických zámků po norské fjord. Ale plány její matky nejsou jediným tajemstvím, které se skrývá neviděné v podpalubí… a v sázce je možná mnohem víc než jen šťastný konec.

Chcete si přečíst knihu?Pozorovatelka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Brightová. Číst Pozorovatelka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY