Ronaldo: Chlapec, který věděl, za čím jde

Ronaldo: Chlapec, který věděl, za čím jde - Yvette Darska | Dcparkrx.org

... a odhodlání na cestě k vrcholu, součást série unikátně pojatých knížek o slavných fotbalistech ... Kniha Ronaldo - Chlapec, který věděl, za čím jde - Trh ... ... . Autorka vypráví o pozoruhodném talentu, síle snů, tvrdé práci a v neposlední řadě o fotbalové kariéře, která vyžaduje mnoho obětí. RONALDO: Chlapec, který věděl, za čím jde" je příběh neochvějné vůle a odhodlání na cestě k vrcholu, součást série unikátně pojatých knížek o slavných fotbalistech. Autorka vypráví o pozoruhodném talentu, síle snů, tvrdé práci a v neposlední řadě o fotbalové ... Ronaldo chlapec, který věděl, za čím jde? ... . Autorka vypráví o pozoruhodném talentu, síle snů, tvrdé práci a v neposlední řadě o fotbalové kariéře, která vyžaduje mnoho obětí. RONALDO: Chlapec, který věděl, za čím jde" je příběh neochvějné vůle a odhodlání na cestě k vrcholu, součást série unikátně pojatých knížek o slavných fotbalistech. Autorka vypráví o pozoruhodném talentu, síle snů, tvrdé práci a v neposlední řadě o fotbalové kariéře, která vyžaduje mnoho obětí. Kniha rovněž obsahuje spoustu málokdy publikovaných ... RONALDO: Chlapec, který věděl, za čím jde" je příběh neochvějné vůle a odhodlání na cestě k vrcholu, součást série unikátně pojatých knížek o slavných fotbalistech. Autorka vypráví o pozoruhodném talentu, síle snů, tvrdé práci a v neposlední ...

INFORMACE

AUTOR
Yvette Darska
DIMENZE
3,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Ronaldo: Chlapec, který věděl, za čím jde.pdf

POPIS

"RONALDO: Chlapec, který věděl, za čím jde" je příběh neochvějné vůle a odhodlání na cestě k vrcholu, součást série unikátně pojatých knížek o slavných fotbalistech. Autorka vypráví o pozoruhodném talentu, síle snů, tvrdé práci a v neposlední řadě o fotbalové kariéře, která vyžaduje mnoho obětí. Kniha rovněž obsahuje spoustu málokdy publikovaných fotografií z Ronaldova dětství a dospívání. Ideální i pro mladší čtenáře!

Chcete si přečíst knihu?Ronaldo: Chlapec, který věděl, za čím jde ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yvette Darska. Číst Ronaldo: Chlapec, který věděl, za čím jde Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY