Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště

Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště - Martina Hlaváčková | Dcparkrx.org

...čeňák z Pohoří (Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště) Martina Hlaváčkov á • Pavel Mervart, 2019 ... Opočeňák z Pohoří - Martina Hlaváčková, 2019, brožovaná ... ... . Posíláme do 8 dní. Kniha je ohlédnutím za dětstvím a mládím básníka, textaře, rozhlasového redaktora a člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana - Miloně Čepelky. ... Můžete se přihlásit uživatelskou identitou z libovolné instituce ze seznamu "Přihlašte se prostřednictvím zapojené knihovny" nebo přes některou sociální síť ze seznamu "Ostatní přihlášení" (Google, Facebook, LinkedIn, GitHub. či ORCID).. Jakmile se přihlásíte identitou ze zapojené knihovny, získáte přehled o svých aktivitách ... Opočeňák z Pohoří zavítá „domů" - Rychnovský deník ... . či ORCID).. Jakmile se přihlásíte identitou ze zapojené knihovny, získáte přehled o svých aktivitách v dané knihovně a budete si v ní ... Knihy Stehlík - nakladatelství a internetové knihkupectví. Zajímavé tituly i od malých nakladatelů, knihy o Šumavě. Objednávky vyřizujeme obratem, spolehlivý zákaznický servis. Pro zájemce pořádáme besedy a autorská čtení. 125 Kč OPOČEŇÁK Z POHOŘÍ: PŘÍBĚH MILONĚ ČEPELKY A JEHO RODIŠTĚ - Martina Hlaváčková ... rozhlasového redaktora a člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana - Miloně Čepelky. Příběh tohoto „Opočeňáka" narozeného roku 1936 v nedalekém Pohoří autorka zpracovala ... třicátých do šedesátých let 20. století umožnilo Martině Hlaváčkové vytvořit ... Nakupte knihy z nakladatelství Pavel Mervart za dobré ceny v internetovém knihkupectví Kosmas.cz. Opočeňák z Pohoří (Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště) Martina Hlaváčkov á • Pavel Mervart, 2019 . Posielame do šiestich dní. Kniha je ohlédnutím za dětstvím a mládím básníka, textaře, rozhlasového redaktora a člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana - Miloně Čepelky. ... Kniha Opočeňák z Pohoří - Příběh Miloně Čepelk(Hlaváčková Martina) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) OPOČEŇÁK Z POHOŘÍ: PŘÍBĚH MILONĚ ČEPELKY A JEHO RODIŠTĚ - Martina Hlaváčková ... Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte....

INFORMACE

AUTOR
Martina Hlaváčková
DIMENZE
12,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště.pdf

POPIS

Kniha je ohlédnutím za dětstvím a mládím básníka, textaře, rozhlasového redaktora a člena-zakladatele Divadla Járy Cimrmana – Miloně Čepelky. Příběh tohoto „Opočeňáka” narozeného roku 1936 v nedalekém Pohoří autorka zpracovala na základě záznamů rozhovorů, které s Miloněm Čepelkou vedla při přípravě své kvalifikační práce, obhájené na Univerzitě Pardubice. Pro účely této publikace byl celek původního textu výrazně upraven a v aktuální podobě protagonistou autorizován. Využití odborné metody orální historie doplněné o studium dostupných pramenů a literatury k dějinám Opočna, resp. Podorlicka v době od třicátých do šedesátých let 20. století umožnilo Martině Hlaváčkové vytvořit poutavý obraz formování jednoho pozoruhodného lidského a uměleckého osudu v sepětí s jeho rodným krajem.

Chcete si přečíst knihu?Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Hlaváčková. Číst Opočeňák z Pohoří: Příběh Miloně Čepelky a jeho rodiště Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY