Bourneův mýtus

Bourneův mýtus - Robert Ludlum | Dcparkrx.org

...mátu agent Jason Bourne zlikvidoval tajný a kontroverzní vládní program společně s jeho tvůrci ... Kniha: Bourneův mýtus (Robert Ludlum) | Martinus ... . Šlo však jen o špičku ledovce, pod níž se ukrývá... Online na: Amazon Prime, iTunes, Netflix, O2TV (český dabing), Rakuten The incredible ibex defies gravity and climbs a dam | Forces of Nature with Brian Cox - BBC - Duration: 3:53. BBC Recommended for you Bourneův mýtus Robert Ludlum Nakladatel: Domino 2005 Pokračování. Na film navazují filmy Bournův mýtus (The Bourne Supremacy) z roku 2004 a Bourneovo ultimátum (T ... Kniha: Bourneův mýtus (Robert Ludlum) | Martinus ... . Na film navazují filmy Bournův mýtus (The Bourne Supremacy) z roku 2004 a Bourneovo ultimátum (The Bourne Ultimatum) z roku 2007. Bourneův odkaz (The Bourne Legacy) z roku 2012.Dne 21. února 2013 byl potvrzen plán natočit sequel s pracovním názvem Bourne 5. V lednu 2015 filmové studio posunulo jeho premiéru na 29. července 2016. Bourneův mýtus . Robert Ludlum; Robert Ludlum . 4,6 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cizojazyčná literatura Detektivky Thriller Novely, povídky, antologie Romány. Robert Ludlum (* 25. máj 1927 - † 12. marec 2001) bol americký spisovateľ špionážnych románov. ... Matt Damon se vrací v ikonické roli Jasona Bournea. Paul Greengrass, režisér snímků Bourneův mýtus a Bourneovo ultimátum, ještě jednou spojil síly s Damonem, aby společně natočili další pokračování série společnosti Universal Pictures,... Obsah knihy: Bourneův mýtus. V jednom kabaretu v Hongkongu se objeví jméno vepsané do louže lidské krve. Jméno, které chtěl celý svět zapomenout: Jason Bourne. Legendární zabiják brutálně zavraždil čínského vicepremiéra. Šéfové světových velmocí si v hrůze kladou tytéž otázky: Proč se Bourne vrátil? Kdo ho platí? Bourneův mýtus. 22:30 - 00:40, sobota (14. prosinec) Herci: M. Damon, F. Potenteová, J. Stilesová, B. Cox, K. Roden, J. Allenová, G. Mann, K. Urban Akční film ... Všetky informácie o produkte Kniha Bourneův mýtus, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Bourneův mýtus. Bourneův mýtus od 1,46 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Bourneův mýtus Ludlum Robert Cena: 39 Kč Bourneův mýtus Ludlum Robert Cena: 99 Kč 87 % celkové hodnocení 3 hodnocení + 0 recenzí vložit recenzi. jen ohodnotit. Specifikace ... Kupte knihu Bourneův mýtus (Robert Ludlum) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Nalezené tagy: Buriči Mýtu Bournův Mýtus Mýty A Fakta Bournův Mýtus Cz Dabing Bournuv Mytus Bournův Mýtus 2004 Cz Bournuv Mýtus. Bourneův Mýtus. 0. 01:48:31 1.9 GB. Bournuv mýtus.avi 0. 01:43:59 721.1 MB. Bournův mýtus ~ (2004) cz.avi.avi 0. 01:43:59 977.2 MB. Bournův mýtus (2004) - Film USA, Německo - režie: Paul Greengrass - herci: Matt Damon, Franka Potenteová, Brian Cox, Julia Stilesová, Karl Urban - recenze...

INFORMACE

AUTOR
Robert Ludlum
DIMENZE
7,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Bourneův mýtus.pdf

POPIS

V jednom kabaretu v Hongkongu se objeví jméno vepsané do louže lidské krve. Jméno, které chtěl celý svět zapomenout: Jason Bourne. Legendární zabiják brutálně zavraždil čínského vicepremiéra. Šéfové světových velmocí si v hrůze kladou tytéž otázky: Proč se Bourne vrátil? Kdo ho platí? Kdo to odnese příště? Pouze oficiální americká místa znají šokující pravdu – žádný Jason Bourne neexistuje. Bylo to jen krycí jméno pro Davida Webba, použité při pátrání po nechvalně známém teroristovi Carlosovi. Bourneovu totožnost na sebe tentokrát vzal někdo jiný, a pokud se jeho řádění neučiní přítrž, svět zaplatí strašlivou cenu. Jediný, kdo tomu může zabránit, je právě David Webb, jenž vede poklidný život univerzitního profesora a nehodlá na tom nic měnit. Když mu však už podruhé vyrvou z náručí jeho ženu, Webb pochopí, že musí oprášit dávno zapomenutou minulost a vydat se do kalných vod mezinárodní špionáže, v jejichž hlubinách se skrývá nebezpečný, přísně utajovaný plán.

Chcete si přečíst knihu?Bourneův mýtus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Ludlum. Číst Bourneův mýtus Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY