Nepatrně smutná žena

Nepatrně smutná žena - Natálie Kocábová | Dcparkrx.org

...e ; Přes dva roky přispívala spisovatelka a hudebnice Natálie Kocábová sloupky do magazínu Elle, na jehož stránky vstupovala její postava i sama autorka v nezáviděníhodné situaci - ve ... Nepatrně smutná žena | KNIHCENTRUM.cz ... ... Nepatrně smutná žena. Kocábová, Natálie. Vydání: Euromedia Group 2019 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 92904. Soubor úvah a příběhů, napsaných v podobě sloupků a fejetonů, které známá česká spisovatelka a scénáristka publikovala v prestižním společenském periodiku. Nepatrně smutná žena Natálie KocábováEdice ListenEuromedia2019 Nepatrně smutná žena. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím ne ... Nepatrně smutná žena | KNIHCENTRUM.cz ... . Nepatrně smutná žena Natálie KocábováEdice ListenEuromedia2019 Nepatrně smutná žena. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Nepatrně smutná žena - Natálie Kocábová. Přes dva roky přispívala spisovatelka a hudebnice Natálie Kocábová sloupky do magazínu Elle, na jehož stránky... Přes dva roky přispívala spisovatelka a hudebnice Natálie Kocábová sloupky do magazínu Elle, na jehož stránky vstupovala její postava i sama autorka v nezáviděníhodné situaci - ve chvíli, kdy se bortí zažité jistoty, kdy sny a plány spřádané od puberty berou bolestivě za své a člověk si je ani nemů Spisovatelka, dramatička a hudebnice Natálie Kocábová (36) ve středu pokřt...

INFORMACE

AUTOR
Natálie Kocábová
DIMENZE
3,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Nepatrně smutná žena.pdf

POPIS

Přes dva roky přispívala spisovatelka a hudebnice Natálie Kocábová sloupky do magazínu Elle, na jehož stránky vstupovala její postava i sama autorka v nezáviděníhodné situaci – ve chvíli, kdy se bortí zažité jistoty, kdy sny a plány spřádané od puberty berou bolestivě za své a člověk si je ani nemůže odtrpět, odžít, protože už má zodpovědnost za druhé. A ti ho potřebují. Láska, život, rozvod. Co přichází pak? Noví lidé, nové příběhy, spousta konců rychlých stejně jako začátky, nová předsevzetí a nové deprese a mezi tím vším zmatkem nepatrný smutek, bez kterého by nemohla být žádná naděje.

Chcete si přečíst knihu?Nepatrně smutná žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Natálie Kocábová. Číst Nepatrně smutná žena Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY