Velká kniha meditačních technik: Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy

Velká kniha meditačních technik: Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy - Ronald D. Siegel | Dcparkrx.org

...zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80-247-5569-4 ... Velká kniha meditačních technik: Jednoduchá cvičení pro ... ... . EAN: 9788024755694. Objednací kód: NA259211 Velká kniha meditačních technik: Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy. Ronald D. Siegel Nakladatel ... Velká kniha meditačních technik Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; ... Ronald D. Siegel, PsyD Velká kniha meditačních technik Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy P ... E-kniha: Velká kniha meditačních technik | Knihy.ABZ.cz ... . Siegel, PsyD Velká kniha meditačních technik Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy Přeloženo z anglického originálu knihy Ronalda Siegela The Mindfulness Solution. Everyday Practices for Everyday Problems, vydaného nakladatelstvím The Guilford Press, New York, USA, 2010. Hledáte Velká kniha meditačních technik - Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy od Ronald D. Siegel? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Velká kniha meditačních techni... Jednotky; Velká kniha meditačních technik : jednoduchá cvičení pro každodenní problémy / Hlavní autor: Siegel, Ronald D. Další autoři: Sýkorová, Ivana: ... Meditace pro zdraví : praktický průvodce pro zvládání bolesti, ... Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy. Hledáte skutečně komplexní, ale zároveň poutavou a srozumitelnou učebnici všímavosti a meditačních technik? Pak jste ji našli! Všímavost nabízí cestu k celkové životní pohodě a p...

INFORMACE

AUTOR
Ronald D. Siegel
DIMENZE
5,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha meditačních technik: Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy.pdf

POPIS

Hledáte skutečně komplexní, ale zároveň poutavou a srozumitelnou učebnici všímavosti a meditačních technik? Pak jste ji našli! Všímavost nabízí cestu k celkové životní pohodě a pomáhá lépe zvládat nevyhnutelné překážky, jež život staví do cesty. Je přístupná každému, prokazatelně přináší příznivé účinky a přitom nevyžaduje žádný speciální výcvik ani spoustu volného času. Osvojíte si techniky, které opravdu fungují a které můžete jednoduše praktikovat cestou do práce, na procházce se psem nebo při mytí nádobí. Získáte spoustu praktických rad, jak do běžného života začlenit meditace, jež vám nezaberou více než dvacet minut denně. Pomocí flexibilního a podrobného akčního plánu se krok za krokem naučíte, jak se v běžném životě lépe soustředit, jak zvládat nepříjemné emoce jako hněv a smutek, jak prohloubit své vztahy, jak se cítit odpočatější a zažívat méně stresu, jak omezit nezdravé návyky, jak zmírnit pocity úzkosti a deprese i jak se zbavit nespavosti, bolestí zapříčiněných stresem a dalších zdravotních problémů.

Chcete si přečíst knihu?Velká kniha meditačních technik: Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ronald D. Siegel. Číst Velká kniha meditačních technik: Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY