Foto Ideal. Jindřich Zelenka

Foto Ideal. Jindřich Zelenka - Prokop Paul | Dcparkrx.org

...ové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Kniha "Foto Ideal" ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po ... Podobné produkty produktu Jindřich Zelenka - FOTO IDEAL Jan Reich - DŮM V KRAJINĚ Jan Reich se narodil 21. května 1942 v Praze - zemřel 14. listopadu 2009 v Praze, byl český výtvarný fotograf, představitel krajinářské a městské fotografie . Po návratu z války si v Praze otevřel ateliér FOTO IDEAL. Jindřich Zelenka ... Kniha: Foto Ideal. Jindřich Zelenka - Prokop Paul | Knihy ... ... . Po návratu z války si v Praze otevřel ateliér FOTO IDEAL. Jindřich Zelenka patří mimo jiné mezi průkopníky sportovní fotografie, jeho práce kulminuje mezi ateliérovou fotografií a reportáží. Zelenkův vnuk, Prokop Paul, v knize rekonstruuje rodinnou pozůstalost prostřednictvím dědových dopisů z fronty, autentických ... Foto Ideal Jindřich Zelenka . Paul Prokop; Paul Prokop . 0,0 . Sledovať autora . Umenie. Všetky knihy autora . Kant, 2016. Vydavateľstvo Kant, 2016. Autor knihy, fotograf Prokop Paul, je pokračovatelem významné fotografické dynastie, na jejímž počátku stál Jind...

INFORMACE

AUTOR
Prokop Paul
DIMENZE
5,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Foto Ideal. Jindřich Zelenka.pdf

POPIS

Autor knihy, fotograf Prokop Paul, je pokračovatelem významné fotografické dynastie, na jejímž počátku stál Jindřich Zelenka, jehož životní osudy a tvorbu kniha mapuje. Zelenka se vyučil a pracoval jako asistent v ateliéru Rudolfa Bruner-Dvořáka. Po vypuknutí první světové války narukoval a stal se frontovým fotografem. Po návratu z války si v Praze otevřel ateliér FOTO IDEAL. Jindřich Zelenka patří mimo jiné mezi průkopníky sportovní fotografie, jeho práce kulminuje mezi ateliérovou fotografií a reportáží. Zelenkův vnuk, Prokop Paul, v knize rekonstruuje rodinnou pozůstalost prostřednictvím dědových dopisů z fronty, autentických fotografií i osobních vzpomínek.

Chcete si přečíst knihu?Foto Ideal. Jindřich Zelenka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Prokop Paul. Číst Foto Ideal. Jindřich Zelenka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY