Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky

Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky - - | Dcparkrx.org

...ka s pohyblivými prvky V této knížce s pohyblivými prvky mohou děti od dvou let poznávat práce a stroje na stavbě, a současně si tím rozšiřovat základní slovní zásobu ... Minipedie 4+ Pět smyslů - YouTube ... . Na farmě . Nakladatelství Svojtka & Co. ... Nakladatelství Svojtka & Co. 203 views · May 1. 0:43. Lidské tělo moje knížka s pohyblivými prvky. Nakladatelství Svojtka & Co. 250 views · April 17. 0:23. Moje obrázková knížka Vše, co jezdí ... V této knížce s pohyblivými prvky mohou děti od dvou let poznávat práce a stroje na stavbě, a současně si tím rozšiřovat základní slovní zásobu. Na stavbě - moje k ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Na farmě | Facebook ... ... V této knížce s pohyblivými prvky mohou děti od dvou let poznávat práce a stroje na stavbě, a současně si tím rozšiřovat základní slovní zásobu. Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky This feature is not available right now. Please try again later. Published on Jun 25, 2018. ... Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky - Duration: 0:48. SVOJTKA 83 views. Na stavbě: moje knížka s pohyblivými prvky V této knížce s pohyblivými prvky mohou deti od dvou let poznávat práce a stroje na stavbe, a soucasne si tím rozširovat základní slovní zásobu. Víš, že tvoje tělo pokrývá kůže? A víš, že pod kůži máš kostru, která se skládá z kostí? Na stránkách tohoto leporela s pohyblivými prvky se seznámíš s částmi lidského tělo a jeho fungováním. Dozvíš se, jak se o něj správně starat a že prohlídka u lékaře není nic hrozného nebo děsivého. Tak si pospěš, otevři knížku a těš se, kolik nového se o ... Na stránkách tohoto leporela s pohyblivými prvky se seznámíš s nejrůznějšími mláďaty. Jsou zvídavá stejně jako ta lidská! A rychle se učí. Jsi stejný nebo stejná? Tak honem, otevři knížku a seznam se se všemi přátelskými tvory, kteří na tebe na jejích stránkách čekají. ... Moje knížka s pohyblivými prvky. Kniha Mláďata: moje knížka s pohyblivými prvky na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Mláďata: moje knížka s pohyblivými... Veršované hádanky o zvířatech u jezírka v leporelu s dvojitými posunovacími okénky. Na každé stránce čeká překvapení! 776104559. [email protected] Hmyz Moje knížka s pohyblivými prvky - Baretti Sonia z kategorie filmy, knihy, hry, knihy, koupíte výhodně přes Chci.cz. Název: Na stavbě - Moje knížka s pohyblivými prvky. Autor: Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Leporela, knížky s puzzle, omyvatelné; ISBN: 978-80-256-2595-8. EAN: 9788025625958. Objednací kód: NA355005 Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo: Hmyz Moje knížka s pohyblivými prvky z kategorie kultura a zábava, dětské zboží, leporela, puzzle, pro děti a mládež, knihy, media, koupíte výhodně přes Chci.cz. Na stavbě - Moje knížka s pohyblivými prvky - neuveden Tady na tom pozemku se něco chystá… Objevili se tu zvláštní značky, všude běhají dělníci se speciálními přilbami. Na stavbě Cena: 307 K...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky.pdf

POPIS

Tady na tom pozemku se něco chystá… Objevili se tu zvláštní značky, všude běhají dělníci se speciálními přilbami. Co se děje? Bude se stavět! Zbourat starý dům, opravit děravou střechu, postavit novou budovu… To vše člověk umí. Chceš zjistit, jak to probíhá? Otevři toto leporelo a rozpohybuj obrázky! Seznam se s různými typy velkých stavebních strojů a zjisti, co všechno je potřeba udělat, než je budova zcela dokončena. Ideální první četba pro malé stavitele a stavitelky!

Chcete si přečíst knihu?Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Na stavbě - moje knížka s pohyblivými prvky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY