První terapie

První terapie - Anna Fodorová | Dcparkrx.org

...í. To vše za podpory skvělých pedagogů a kvalitního výukového zázemí ... Terapie - Série 1 (série) (2011) | ČSFD.cz ... . A k tomu všemu si ještě užijete ... První terapie Napínavý psychologický román s detektivní zápletkou a překvapivým rozuzlením. Gail studuje psychoterapii v jednom londýnském institutu. Má dospívajícího syna a přítele, jímž si není zcela jistá. Do života jí náhle vstoupí česká emigrantka Alena, její první klientka, trpící představou, že ji někdo ... Román První terapie se odehrává v Londýně a hlavní postavou je zde ... První terapie - Anna Fodorová — Kniha.cz ... ... Román První terapie se odehrává v Londýně a hlavní postavou je zde začínající psychoterapeutka Gail, jejíž první pacientkou je žena, česká emigrantka Alena, která trpí představou, že ji někdo sleduje. Gail se v průběhu terapie pomalu dozvídá více a více o životě své klientky, ponořuje se do něj a tak intenzivně se snaží odhalit pravdu, až se jí samotné ... První terapie. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... První terapie. Gail studuje psychoterapii v jednom londýnském institutu. Má dospívajícího syna a přítele, jímž si není zcela jistá. Do života jí náhle vstoupí česká emigrantka Alena, její první klientka, trpící představou, že ji někdo sleduje. Bolestné tajemství, které v sobě nese, ji téměř zbavilo řeči... Directed by Petr Zelenka. With Karel Roden, Michaela Tomesová, Klára Melísková, Berenika Kohoutová. In the prologue to the third episode the psychologist has a row with his wife over their sixteen-year old daughter. Klára (Berenika Kohoutová) accuses her father of not being interested in her... It is the first session for the fifteen-year old Linda (Michaela Doubravová) who needs from ... Prolog úvodního dílu se odehrává na lavičce v parku nad Prahou, kde sedí rozháraná mladá žena - první z pacientek psychologa Marka Pošty. Jmenuje se Sandra, pracuje jako zdravotní sestra a na terapii dochází už půl roku. Poté, co překoná záchvat pláče, líčí terapeutovi svůj divoký zážitek z předcházející noci. Před první konzultací Vám pošlu vstupní informace, kde se dozvíte základní rámec naší spolupráce, který vyp...

INFORMACE

AUTOR
Anna Fodorová
DIMENZE
9,86 MB
NÁZEV SOUBORU
První terapie.pdf

POPIS

Gail studuje psychoterapii v jednom londýnském institutu. Má dospívajícího syna a přítele, jímž si není zcela jistá. Do života jí náhle vstoupí česká emigrantka Alena, její první klientka, trpící představou, že ji někdo sleduje. Bolestné tajemství, které v sobě nese, ji téměř zbavilo řeči. Ze střípků informací začne Gail pomalu sestavovat Alenin příběh, až se mimoděk dostane do role detektiva. Její osobní život se přitom stále více rozpadá. Napínavý psychologický román s detektivní zápletkou a překvapivým rozuzlením dává nahlédnout do dilemat, s nimiž se začínající terapeuti potýkají.

Chcete si přečíst knihu?První terapie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Fodorová. Číst První terapie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY