Varných konvic sten

Varných konvic sten - Krejzyberd | Dcparkrx.org

... principy vede autor ryze současný lyrický dialog ... snidanovy set konvice topinkovac - Vyhledávání zboží ... ... . 89 Kč VARNÝCH KONVIC STEN - Dr. Krejzyberd . Lyrický dialog s (neo)dekadentní poetikou ukotvený v nepoetické skutečnosti._____ vazba: brožovaná formát: 19x12 cm, 72 stran rok vydání: 2015, vydání 1._____ ... Vražda na ostrově Lefkada Vražedná past autor: Cimický Jan doporučená cena: 249 Kč naše cena:217Kč Varných konvic sten - Krejzyberd - Texty sbírky jsou neseny výrazovou a významovou aktualizací myšlenkových a estetických podnětů (neo)dekadentní poetiky, s jejímiž literárními principy vede autor ryze současný lyrický dialog. Nejde tedy o variace, n Jiří Studený - Varných ... Varných konvic sten - Krejzyberd | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Nejde tedy o variace, n Jiří Studený - Varných konvic sten Úterý, 26 Leden 2016 18:32 | Napsal uživatel Administrator Texty sbírky jsou neseny výrazovou a významovou aktualizací myšlenkových a estetických podnětů (neo)dekadentní poetiky, s jejímiž literárními principy vede autor ryze současný lyrický dialog. sten. Synonyma: zasténání ... Varných konvic sten autor: Krejzyberd doporučená cena: 99 K ... Varných konvic sten Krejzyberd. 3 dny. Naše cena: 83 Kč Varných konvic sten Autor: Krejzyberd. Sbírka veršů a textů současného básníka a učitele tvůrčího psaní je autorovou osobitou variací na některé umělecké proudy devatenáctého století (secese a dekadence). Texty sbírky ... Varných konvic sten. Texty sbírky jsou neseny výrazovou a významovou aktualizací myšlenkových a estetických podnětů (neo)dekadentní poetiky, s jejímiž literárními principy vede autor ryze současný lyrický dialog. Vydal šest básnických sbírek, nejnověji soubor Varných konvic sten, od roku 2008 používá umělecký pseudonym Dr. Krejzyberd. Je šéfredaktorem literárněkulturního časopisu Tahy, kam ... Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Krejzyberd. Beletrie pro děti do 10 let Beletrie pro děti nad 10 let Dětská dobrodružství Dívčí knihy Pohádky Básně, říka...

INFORMACE

AUTOR
Krejzyberd
DIMENZE
12,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Varných konvic sten.pdf

POPIS

Texty sbírky jsou neseny výrazovou a významovou aktualizací myšlenkových a estetických podnětů (neo)dekadentní poetiky, s jejímiž literárními principy vede autor ryze současný lyrický dialog. Nejde tedy o variace, nebo dokonce ironizace zmíněné tradice, nýbrž o vytváření významových kontrastů mezi záměrně stylizovanou vzletností básní a jejich zakotvením v dnešní nepoetické skutečnosti. Kniha je doplněna o zasvěcený doslov Antonína K. K. Kudláče, v němž čtenáři nahlédnou do širších souvislostí tvorby Dr. Krejzyberda (básnický pseudonym Jiřího Studeného).

Chcete si přečíst knihu?Varných konvic sten ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Krejzyberd. Číst Varných konvic sten Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY