Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu

Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu - Miroslav Vaněk, | Dcparkrx.org

...ucí : studenti v období pádu komunismu : životopisná vyprávění ... OTÁHAL, Milan : Sto studentských revolucí ... . [Milan Otáhal; Miroslav Vaněk] Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu. Životopisná vyprávění. VANĚK, Miroslav a kol. Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu. Životopisná vyprávění. Praha : Karolinum, 2019. ISBN 978-80-246-4450-9. Sto studentských revolucí : studenti v období pádu komunismu - životopisná vyprávění To chci Publikace je velmi podrobnou analýzou role studentů v Sametové revoluci. Sto studentských revolucí Studenti v období pádu komunismu - ži ... Sto studentských revolucí -- Studenti v období pádu komunismu ... . Sto studentských revolucí Studenti v období pádu komunismu - životopisná vyprávění ... anotace. anotace; Kniha přináší jedinečná svědectví stovky studentských aktérů listopadové revoluce 1989, jejichž prostřednictvím zachycuje život v časech tzv. normalizace a v okamžicích pádu režimu. Po historickém a ... Sto studentských revolucí. Kdo napsal knihu Sto studentských revolucí? Autorem je Milan Otáhal, Miroslav Vaněk. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. ... Studenti v období pádu komunismu. 0% 0 0. Kupte knihu Sto studentských revolucí (Miroslav Vaněk) s 15 % slevou za 748 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Sto studentských revolucí. studenti v období pádu komunismu - životopisná vyprávění ... Sto studentských revolucí: Podnázev: studenti v období pádu komunismu - životopisná vyprávění ... Vnitřní politika a vnitropolitické události na území společného státu Čechů a Slováků v období 1969 - 1989. Lístek. Odkazy. Obsah v PDF Prohlédněte si obsah v PDF. Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > S >...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Vaněk,
DIMENZE
6,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu.pdf

POPIS

Kniha přináší jedinečná svědectví stovky studentských aktérů listopadové revoluce 1989, jejichž prostřednictvím zachycuje život v časech tzv. normalizace a v okamžicích pádu režimu. Po historickém a metodickém úvodu do problematiky a interpretaci rozhovorů následuje 65 rozhovorů s vysokoškolskými studenty z Čech, Moravy a Slezska ze souboru pořízeného v letech 1996 až 1998. První vydání (1999) významně pomohlo k etablování orální historie v rámci tuzemského výzkumu soudobých dějin. Druhé, rozšířené vydání knihy obsahuje nově zařazenou studii o dějinách a paměti několika generací studentů a studentek z klíčových období českých moderních dějin a také ohlédnutí za ohlasem prvního vydání ve veřejném prostoru.

Chcete si přečíst knihu?Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Vaněk,. Číst Sto studentských revolucí: Studenti v období pádu komunismu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY