Diktátoři černého kontinentu

Diktátoři černého kontinentu - Martin Nekola | Dcparkrx.org

...xotickým pro českého čtenáře, jsou nedemokraticky vládnoucí muži ve dvaadvaceti vybraných afrických státech (např ... Kniha Diktátoři černého kontinentu - Martin Nekola | Dobré ... ... . Jean-Bédel Bokassa, Muammar Kaddáfí, Mengistu Haile Mariam či Robert Mugabe). Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy. Kupte knihu Diktátoři černého kontinentu (Martin Nekola) s 24 % slevou za 190 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte st ... Diktátoři černého kontinentu - Martin Nekola | KOSMAS.cz ... ... . Kupte knihu Diktátoři černého kontinentu (Martin Nekola) s 24 % slevou za 190 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Dům knihy.cz > Knihy > Historie > Diktátoři černého kontinentu. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Diktátoři černého kontinentu. NEKOLA Martin. Info: Libri, 2015 (1.) - brož., 191 str. EAN: 9788072775378 ISBN: 978-80-7277-537-8 ... Ve výkvětu diktátorů černého kontinentu patří tento psychicky labilní a paranoidní vůdce k nejbrutálnějším. Ugandě prezidentoval v letech 1971 - 79 a za tu dobu bylo na jeho účet připsáno kompletní vyplundrování a rozklížení této východoafrické země, stejně jako přibližně 300 tisíc mrtvých obyvatel. Martin Nekola: Diktátoři černého kontinentu. Tématem knihy, poněkud exotickým pro českého čtenáře, jsou nedemokraticky vládnoucí muži ve dvaadvaceti vybraných afrických státech (např. Jean-Bédel Bokassa, Mu...

INFORMACE

AUTOR
Martin Nekola
DIMENZE
9,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Diktátoři černého kontinentu.pdf

POPIS

Tématem knihy, poněkud exotickým pro českého čtenáře, jsou nedemokraticky vládnoucí muži ve dvaadvaceti vybraných afrických státech (např. Jean-Bédel Bokassa, Muammar Kaddáfí, Mengistu Haile Mariam či Robert Mugabe). Publikace se zaměřuje na období studené války, zejména od roku 1960, kdy zde sedmnáct zemí vyhlásilo nezávislost, a populárně-naučnou formou seznamuje s překotnými a komplikovanými dějinami této oblasti v uplynulých šesti desetiletích.Text doplňují černobílé fotografie a mapky.

Chcete si přečíst knihu?Diktátoři černého kontinentu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Nekola. Číst Diktátoři černého kontinentu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY