Umění a iluze: Studie o psychologii obrazového znázorňování

Umění a iluze: Studie o psychologii obrazového znázorňování - Ernst Hans Gombrich | Dcparkrx.org

... , Studie v krvavých barvách , Ladislav Šotek, 1925 Sabrina Jeffries , Studie svádění , Baronet, 2016 1 Francaste Pl ... Umění a iluze: Studie o psychologii obrazového ... ... . 1984 Figura: o místo (Vizuální řád italském v malířství sto­ 15. letí). Prah 143a, 144. 2 Gombric Eh . H. 1985 Uměni: a iluze (Studie o psychologii obrazového znázor­ ňování). Praha 47, 61. , Vyhľadávanie nikdy nebolo tak ľahké. jednoducho napíšte hľadaný výraz, napr. Jo Nesbo, Hobit, Ikar alebo Slovart a potom stlačte klávesu Enter alebo kliknite na tlačidlo Hľadať.O ostatné sa u ... Umění a iluze: Studie o psychologii obrazového znázorňování ... . Jo Nesbo, Hobit, Ikar alebo Slovart a potom stlačte klávesu Enter alebo kliknite na tlačidlo Hľadať.O ostatné sa už postaráme my. Umění a iluze. Studie o psychologii obrazového znázorňování /2. vydání ... Fakulta umění a designu UJEP. ... Vložte svůj e-mail pro aktuální informace o akcích a novinkách. Odebírat. Děkujeme! Na zadaný e-mail jsme Vám poslali potvrzovací zprávu. Umění a iluze (Studie o psychologii obrazového znázorňování) Ernst Hans Gombrich • Argo, 2019 . Na sklade ... Viac o knihe . 25,69 € 25,69 € ......

INFORMACE

AUTOR
Ernst Hans Gombrich
DIMENZE
9,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění a iluze: Studie o psychologii obrazového znázorňování.pdf

POPIS

Tento ucelený soubor studií vyšel už v roce 1959, v dalších letech byl doplňován, přepracováván a znovu vydáván; zůstává platným vhledem do „psychologie znázorňování“. Autor v něm zkoumá, jaký je vztah skutečnosti a jejího výtvarného zachycení, jak se na utváření tohoto vztahu podílí divák a jeho zkušenosti; jak se vyvíjely metody umělců, kteří chtěli skutečnost zachytit co nejpřesněji, co vlastně znamená „přesné zachycení“, a věnuje se i tomu, jak se stalo, že umělecké prostředky začaly směřovat od realismu k náznaku, stylizaci či karikatuře.

Chcete si přečíst knihu?Umění a iluze: Studie o psychologii obrazového znázorňování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ernst Hans Gombrich. Číst Umění a iluze: Studie o psychologii obrazového znázorňování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY