Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů

Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů - Alexandra Horowitzová | Dcparkrx.org

...o světě kolem sebe, přichází především skrz jeho nos ... Byt psem nasledujme psa do sveta vuni a pachu alexandra ... ... . (následujme psa do světa vůní a pachů) Být psem: Následujme psa do světa vůní a pach ... Být psem Následujme psa do světa vůní a pachů. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů Alexandra Horowitzová, Jana Srbová Následujme psa do světa vůní a pachů. Bestseller New York Times. Nejlepší odborná kniha roku ... Být psem - Následujme psa do světa vůní a pachů Práh s.r.o. ... . Bestseller New York Times. Nejlepší odborná kniha roku podle pořadu Science Friday a časopisu Library Journal. Pro psa neexistuje nic takového, jako je „čerstvý vzduch". Každý doušek vzduchu je pro něj plný informací. Být psem - Následujme psa do světa vůní a pachů. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0368474: Nakladatel: Práh s.r.o. Cena s DPH : ... Zboží ze stejné kategorie - Být psem - Následujme psa do světa vůní a pach ... ...

INFORMACE

AUTOR
Alexandra Horowitzová
DIMENZE
5,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů.pdf

POPIS

Pro psa neexistuje nic takového, jako je „čerstvý vzduch“. Každý doušek vzduchu je pro něj plný informací. Ve skutečnosti všechno, co každý pes – pes stopař samozřejmě, ale i ten, který právě pochrupuje vedle vás na gauči – ví o světě kolem sebe, přichází především skrz jeho nos. Spolu se svými rodinnými psy, Finneganem a Uptonem, se vydává zjišťovat, jaký smysl dávají vůně a pachy, a kombinuje přitom osobní zkušenosti s čicháním se špičkovými vědeckými poznatky o čichových schopnostech psa. Ve své knize odkrývá nová fakta fascinující biologie psího nosu, hovoří s dalšími kognitivními výzkumníky a odborníky v oblasti čichu napříč celou zemí, navštěvuje centra pro výcvik detekčních psů a popisuje, jak dokonce činila i pokusy trénovat svůj vlastní nos.

Chcete si přečíst knihu?Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandra Horowitzová. Číst Být psem: Následujme psa do světa vůní a pachů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY