Dita P. Dětem

Dita P. Dětem - Dita Pecháčková | Dcparkrx.org

... cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dita P ... Kniha Dita P. Dětem - Dita Pecháčková | Dobré Knihy.cz ... . Dětem - Dita Pecháčková. Dita P. Dětem Bylo jich pět. Než se kuchařka „uvařila", narodil se šestý. Zase kluk. Děti Dity P. a jejích dvou sester Mariky a Emmy. Proti těmhle klukům Dita seděla u stolu, na pařezu v lese, pod stohem slámy a koukala, jak jim chutná, co uvařila. Dita P. Dětem Bylo jich pět. Než se kuchařka „uvařila", narodil se šestý. Zase kluk. Děti Dity P. a jejích dvou sester Mariky a E ... Dita P. Dětem - Dita Pecháčková | Knihy Dobrovský ... . Zase kluk. Děti Dity P. a jejích dvou sester Mariky a Emmy. Proti těmhle klukům Dita seděla u stolu, na pařezu v lese, pod stohem slámy a koukala, jak jim chutná, co uvařila. Kdybych si nepřečetla zdejší kritiky, ani ve snu mě nenapadne analyzovat chování či slovní zásobu Dity P. Pořad se mi vždycky líbil, bylo to jiné, krásné vizuálně, a bylo vidět, že Dita jídlo miluje a má k němu vztah, na rozdíl od všelikých patlalů na obrazovce. Dita P. Dětem Bylo jich pět. Než se kuchařka „uvařila", narodil se šestý. Zase kluk. Děti Dity P. a jejích dvou sester Mariky a Emmy. Proti těmhle klukům Dita seděla u stolu, na pařezu v lese, pod stohem slámy a koukala, jak jim chutná, co uvařila. A mívala slzy v očích, když přišli s prázdnou miskou a překřikovali ... Dita P. Dětem - Dita Pecháčková. Hodnocení produktu: 85% 85% (Perfektní) 9 recenzí. Pecháčková Dita, kuchařky, 2019, Dita Pecháčková, 456, české. Dita P. Dětem Bylo jich pět. Než se kuchařka „uvařila", narodil se šestý. Zase kluk. Děti Dity P. a jejích dvou sester Mariky a Emmy. Proti těmhle klukům Dita seděla u ... Dita P. Dětem Bylo jich pět. Než se kuchařka „uvařila", narodil se šestý. Zase kluk. Děti Dity P. a jejích dvou sester Mariky a Emmy. Proti těmhle klukům Dita seděla u stolu, na pařezu v lese, pod stohem slámy a koukala, jak jim chutná, co uvařila. Kniha: Dita P. Dětem (Dita Pecháčková). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Dita P. Dětem Bylo jich pět. Než se kuchařka „uvařila", narodil se šestý. Zase kluk. Dě...

INFORMACE

AUTOR
Dita Pecháčková
DIMENZE
8,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Dita P. Dětem.pdf

POPIS

Dita P. Dětem Bylo jich pět. Než se kuchařka „uvařila“, narodil se šestý. Zase kluk. Děti Dity P. a jejích dvou sester Mariky a Emmy. Proti těmhle klukům Dita seděla u stolu, na pařezu v lese, pod stohem slámy a koukala, jak jim chutná, co uvařila. A mívala slzy v očích, když přišli s prázdnou miskou a překřikovali se: Ještě! Vařit pro děti je pro Ditu P. „nejvíc na světě.“ Taky si to užila. Kuchařka Dětem se rodila tři roky. Všechny čtyři roční období. Všechny svátky přírody. Za hromů a blesků, ranní rosy a nočních běsů. A teď je tady pro vás, děti, i pro nás dospělé. Dita do ní vdechla tajemství života. Určitě ho najdete na 365 stránkách jako je dnů v roce a nakonec si třeba řeknete: Ještě! Novou kuchařku připravovala Dita P. se stejným týmem jako minulé dvě. Fotografoval Jiří Turek s Janou Jabůrkovou, graficky ji upravila Zuzana Lednická ze studia Najbrt, výtvarnou ředitelkou a spoluautorkou textů byla její sestra Marika Pecháčková. Kuchařka se rodila tři roky. Všechna roční období, svátky přírody, každý den celého roku.

Chcete si přečíst knihu?Dita P. Dětem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dita Pecháčková. Číst Dita P. Dětem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY