Karmické Slunce + karty: Slunce v našem horoskopu

Karmické Slunce + karty: Slunce v našem horoskopu - Martina Blažena Boháčová | Dcparkrx.org

...alit psychologický rozbor člověka. Umožnuje odhalit to, co se skrývá v nevědomí ... Karmické slunce (kniha + karty 28 ks) ... . Karmické slunce (kniha + karty 28 ks) Centrum Péče o zákazníky; Účet; Vítáme Vás, můžete se přihlásit nebo vytvořit účet. 0; Cart product ... Součástí knihy jsou „Karty Černá Luna", díky kterým lidé mohou neustále pracovat se svými programy. Karty lze přiřadit ke kartám „Karmické Slunce a Karmický Saturn." Postupně tak vzniká soubor karet, který umožnuje odhalit psychologický rozbor ... Karmicke karty | HLEDEJCENY.cz ... ." Postupně tak vzniká soubor karet, který umožnuje odhalit psychologický rozbor člověka. Umožnuje odhalit to, co se skrývá v nevědomí. Tyto vzorce duše nám otevírají nové možnosti, protože podle toho, kde máme postaveno Slunce v našem horoskopu, poznáme, v jaké oblasti se můžeme prosadit. Kde máme v životě otevřenou cestu. Součástí knihy jsou multifunkční, sebekaučovací karty „KAMICKÉ SLUNCE" podle kterých zjistíme svůj životní úkol ... Tato kniha pojednává o tom, jak si díky postavení Černé Luny v našem horoskopu najdeme tajemství, které skrýváme před světem a často také sami před sebou. Černá Luna není planeta, je to bod v našem horoskopu a působí hlavně na naši psychiku. Podle toho, jak je člověk psychicky připraven v životě na různé situace, podle toho jedná. Součástí knihy jsou „Karty Černá Luna", díky kterým lidé mohou neustále pracovat se svými programy. Karty lze přiřadit ke kartám „Karmické Slunce a Karmický Saturn." Postupně tak vzniká soubor karet, který umožnuje odhalit psychologický rozbor člověka. Umožnuje odhalit to, co se skrývá v nevědomí. Součástí knihy jsou „Karty Černá Luna", díky kterým lidé mohou neustále pracovat se svými programy. Karty lze přiřadit ke kartám „Karmické Slunce a Karmický Saturn." Postupně tak vzniká soubor karet, který umožnuje odhalit psychologický rozbor člověka. Umožnuje odhalit to, co se skrývá v nevědomí. Nejlevnější Karmické karty akční ceny - Levné Karmické karty. Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Karmické karty stojí 186 Kč. Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Karmické karty najdete u nás. Kniha: Černá Luna, karmický bod v našem horoskopu + karty Černá Luna (Martina Blažena B(Martina Blažena Boháčová) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk...

INFORMACE

AUTOR
Martina Blažena Boháčová
DIMENZE
11,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Karmické Slunce + karty: Slunce v našem horoskopu.pdf

POPIS

Tato nová kniha je další krok k tomu, aby lidé pochopili, jak důležité je postavení Slunce v našem horoskopu.Podle postavení Slunce zjistíme, jaké máme vzorce duše, programy, které jsme dostali od svých předků. Tyto vzorce duše nám otevírají nové možnosti, protože podle toho, kde máme postaveno Slunce v našem horoskopu, poznáme, v jaké oblasti se můžeme prosadit. Kde máme v životě otevřenou cestu. Součástí knihy jsou multifunkční, sebekaučovací karty „KARMICKÉSLUNCE“podle kterých zjistíme svůj životní úkol, poselství našich předků, a se kterými můžeme pracovat na úkolech každého všedního dne. Tato kniha je dalším 4. dílem souboru knih Minulé životy vzorce duše. A pomáhá k tomu, aby se lidé zařadili do programu sebepoznání.

Chcete si přečíst knihu?Karmické Slunce + karty: Slunce v našem horoskopu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Blažena Boháčová. Číst Karmické Slunce + karty: Slunce v našem horoskopu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY