Lekce Dr. Norbekova - Cesta k mládí a zdraví

Lekce Dr. Norbekova - Cesta k mládí a zdraví - Mirzakarim S. Norbekov | Dcparkrx.org

...a - Cesta k mládí a zdraví (2004) Trénink těla a ducha - Klíče k systému ... Lekce Norbekova. Cesta k mládí a zdraví :: norbekov ... ... Lekce Norbekova - Cesta k mládí a zdraví Podrobný návod cviků . Mirzakarim Norbekov; Mirzakarim Norbekov . 4,7 . Sledovať autora . Ezoterika a duchovno Motivačná literatúra Spoločenské vedy Zdravie, životný štýl. Všetky knihy autora . Holík Jaroslav ... Lekce Norbekova - Cesta k mládí a zdraví. ... Cílem této knihy je vrátit člověku sebe sama, dopomoci k tomu stát se ... Lekce Norbekova - Cesta k mládí a zdraví - Mirzakarim ... ... . ... Cílem této knihy je vrátit člověku sebe sama, dopomoci k tomu stát se opět vládcem nad svým vlastním zdravím. K tomu používá autor svou originální metodiku, zahrnující jak dávné poznatky o lidské přirozenosti, tak současné představy o možnostech lidského organismu. ... Lekce Norbekova Mirzakarim Norbekov. Kód: 02868604. Aktuální vydání renomovaného časopisu dTest zdarma k objednávce. Jazyk: Čeština Vazba: Kniha. KategorieKnihy v češtině Populárně naučná pro dospělé Zdraví a životní styl Alternativní medicína, ... Discover Book Depository's huge selection of Mirzakarim S Norbekov books online. Free delivery worldwide on over 20 million titles. Kupte knihu Lekce Norbekova (Mirzakarim Norbekov) s 2 % zľavou za 8.45 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Norbekov Mirzakarim v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků. Mirzakarim Norbekov Lekce Dr. Norbekova Cesta k mládí a zdraví. Cvičení pro zlepšení vitality, posílení páteře, omlazení tváře, zlepšení zraku. Mnoho lidí již začalo snít o šortkách, šatech a teplém počasí. S tím však souvisí i výčitky nad ne příliš zdravou stravou během zimy a sledování. Lekce Dr. Norbekova - Cesta k mládí a zdraví - Mirzakarim S. Norbekov . Mirzakarim S. Norbekov je doktor psychologie, doktor pedagogiky, doktor filosofie v medicíně, profesor, člen a člen - korespondent řady ruských a zahraničních akademií, autor mnoha patentovaných vědeckých vynálezů a objevů....

INFORMACE

AUTOR
Mirzakarim S. Norbekov
DIMENZE
7,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Lekce Dr. Norbekova - Cesta k mládí a zdraví.pdf

POPIS

Kniha vznikla „na motivy“ několika předchozích děl autora. Je to učebnice, nebo ještě lépe pomůcka pro ty, kdo jsou odhodláni dát sbohem svým neduhům, kdo se opravdu rozhodli na sobě pracovat, kdo chtějí poznat, co dokáže síla jejich ducha. Toto vydání knihy je také doplněno o několik změn, které autor přidal na základě ohlasů svých čtenářů a nahromaděných zkušeností.Cílem této knihy je vrátit člověku sebe sama, dopomoci k tomu stát se opět vládcem nad svým vlastním zdravím. K tomu používá autor svou originální metodiku, zahrnující jak dávné poznatky o lidské přirozenosti, tak současné představy o možnostech lidského organismu.

Chcete si přečíst knihu?Lekce Dr. Norbekova - Cesta k mládí a zdraví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mirzakarim S. Norbekov. Číst Lekce Dr. Norbekova - Cesta k mládí a zdraví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY