Prázdniny v Evropě

Prázdniny v Evropě - Ladislav Zibura | Dcparkrx.org

...plán... ale přesto se jede kolem světa 2018; Tomík na cestách 2019; Transsibiřská magistrála aneb S pivem v ruce od Finského zálivu k Japonskému moři 2019; Kniha Prázdniny v Evropě je v Prázdniny v Evropě Tak tentokrát se Zibura vydal autostopem napříč Evropou ... Bláznivá dovolená v Evropě / European Vacation (1985 ... ... . Zážitky z cesty popisuje opět zajímavě, poučně a hlavně velmi vtipně. Autor má velký smysl pro humor, a proto se u čtení i velmi pobavíte. zpět na článek; přeposlat e-mailem; tisknout stránku; Kdy má který stát v Evropě letní prázdniny MÁME NOVOU KNIHU: PRÁZDNINY V EVROPĚ Jupí! 24. 10. 2019 mi vyšla nová kniha. Objednejte si balíček z autorské edice ještě dnes - dostanete knihu s podpisem a p ... Ladislav Zibura - O knihách, projekcích a cestách prince ... ... . zpět na článek; přeposlat e-mailem; tisknout stránku; Kdy má který stát v Evropě letní prázdniny MÁME NOVOU KNIHU: PRÁZDNINY V EVROPĚ Jupí! 24. 10. 2019 mi vyšla nová kniha. Objednejte si balíček z autorské edice ještě dnes - dostanete knihu s podpisem a pexeso jako dárek. CHCI NOVOU KNIHU. E-book Audiokniha MP3. Knihy. V roce 2015 mi Albatros nabídl, ať pro ně napíšu knihu. Přišlo mi to jako dobrý nápad, a tak jsem ... Kniha: Prázdniny v Evropě (Ladislav Zibura). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Prázdniny v Evropě Čeští školáci si užijí 9 týdnů prázdnin, bulharští o 6 týdnů déle. Nejkratší prázdniny v Evropě má Wales. Délka letních...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Zibura
DIMENZE
6,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Prázdniny v Evropě.pdf

POPIS

Máte rádi humor, dobrodružství a mnohahodinové čekání u silnice? Pak vložte řízek mezi chleby a vydejte se za čtvrtým prázdninovým dobrodružstvím s Ladislavem Ziburou. Tentokrát vás čeká 14 000 kilometrů stopem napříč Evropou. Ve společnosti svérázných řidičů vyrazíte z Polska přes malebné Pobaltí až za polární kruh a následně z horkých Athén přes divoký Balkán zpátky domů. Objevíte při tom místa, která jste vždycky chtěli navštívit, jen jste o nich dosud nevěděli. Vyslechnete příběhy neobyčejných lidí a přesvědčíte se, že jste se narodili na tom nejrozmanitějším kontinentu světa.

Chcete si přečíst knihu?Prázdniny v Evropě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Zibura. Číst Prázdniny v Evropě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY