Tajuplný ostrov

Tajuplný ostrov - Ondřej Neff, | Dcparkrx.org

...eden z nejznámějších románů francouzského spisovatele Julesa Verna z jeho cyklu Podivuhodné cesty (Les Voyages extraordinaires) ... tajuplny ostrov e01 - YouTube ... .Tvoří závěrečný díl volné trilogie, do které ještě patří Děti kapitána Granta (1867-1868, Les enfants du capitaine Grant) a Dvacet tisíc mil pod mořem (1869-1870, Vingt mille lieues sous les mers). The Mysterious Island | Gianni Ferrio | Czech National Symphony Orchestra | Prague Proms 2017 - Duration: 3:16. Prague Proms Festival Recommended for you Tajuplný Ostrov. Kostel sv. Jakuba Většího Nejstarší stavbou, kterou si můžeme v Os ... Tajuplný ostrov • mujRozhlas ... . Prague Proms Festival Recommended for you Tajuplný Ostrov. Kostel sv. Jakuba Většího Nejstarší stavbou, kterou si můžeme v Ostrově prohlédnout, je kostel sv. Jakuba Většího. Byl postaven již před rokem 1226 v místech původního středověkého sídliště, na pravém břehu říčky Bystřice. Ukazky ze serialu Jules Verne: Tajuplny Ostrov,...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Neff,
DIMENZE
8,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajuplný ostrov.pdf

POPIS

Ediční řada Jules Verne pro 21. století pokračuje dalším, již čtvrtým titulem, jenž znovu doprovázejí nádherné ilustrace a kvaše Zdeňka Buriana. Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství. Největší z nich se skrývá v hlubinách ostrova, v tajemných prostorách, které dokázal vypátrat jen ten, kdo prosvítil jasem svého génia hlubiny oceánů. Ano, řeč je o kapitánu Nemovi, hrdinovi románu Dvacet tisíc mil pod mořem a nepřímém hrdinovi i Tajuplného ostrova. Strhující román vychází v moderním převyprávění, určeném pro čtenáře jednadvacátého století. Spádný děj podepřený uměleckým mistrovstvím ilustrátora Zdeňka Buriana doslova vtáhne čtenáře do víru událostí a nedá mu vydechnout až do posledního poznání, že cesta za záhadami zdaleka nekončí poslední stránkou příběhu.

Chcete si přečíst knihu?Tajuplný ostrov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Neff,. Číst Tajuplný ostrov Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY