Šance pro ženu 40+: Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví

Šance pro ženu 40+: Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví - Ivana Stenzlová | Dcparkrx.org

...imakteria a nabízí jejich dostupná a přirozená řešení ... Kniha: Šance pro ženu 40+ - Ivana Stenzlová | Knihy.ABZ.cz ... . Název: Šance pro ženu 40+ - Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví. Autor: Ivana Stenzlová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; Kuchařky, nápoje, diety › Zdravá výživa; Populárně naučná › Zdravý způsob života; ISBN: 978-80-88244-12-7. EAN: 9788088244127 ... Šance pro ženu 40+ EAN: 9788088244127. Ivana Stenzlová ... Šance pro ženu 40+ - Jak vyladit svou váhu, hormony ... ... ... Šance pro ženu 40+ EAN: 9788088244127. Ivana Stenzlová. Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví. Značka: Smart Press ... Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví : Druh sortimentu Kniha : Autor Ivana Stenzlová ... Šance pro ženu 40+ Kategorie: Pozvánky Zveřejněno: 9. 12. 2019 12:57 Zobrazení: 161 Vytisknout E-mail Městská knihovna Znojmo. Vás zve na besedu nad knihou. ŠANCE PRO ŽENU 40+ jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví ... kterým záleží na duševním i fyzickém zdraví. a chtějí se aktivně podílet na jeho budování. Šance pro ženu 40+ Stenzlová, Ivana. skladem. ... Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví ... vědomosti, napětí i vášeň a mnoho dalšího formou knih již 14 let. Za tu dobu jsme pro Vás zpracovali více než milion online objednávek a doručili Vám asi 20 miliard slov. Jsme šťastní, že Vám můžeme dělat radost. Kategorie knih | Životní styl, výživa, kuchařky | Šance pro ženu 40+ - jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví. Šance pro ženu 40+ - jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví ... Dej tělu šanci k přirozené rovnováze, štíhlosti a zdraví: Už se těšíme na recenze od testerek, které právě pročítají knihu Šance pro ženu 40+ a zjišťují, jak vyladit svou váhu, hormony a zdraví...

INFORMACE

AUTOR
Ivana Stenzlová
DIMENZE
5,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Šance pro ženu 40+: Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví.pdf

POPIS

Tato kniha objasňuje obtíže spojené s hormonálními změnami během klimakteria a nabízí jejich dostupná a přirozená řešení. Je určena jak pro ženy „po čtyřicítce”, tak pro ty mladší (které mohou pozitivně ovlivnit průběh budoucí premenopauzy a dalších etap) i o generaci starší (jim pomůže zmírnit nepříjemné projevy a riziko nemocí spojených s úbytkem ženských hormonů). Autorka ukazuje, jak i s postupujícím věkem a hormonálními změnami zvládat svou váhu a kondici, jak minimalizovat únavu, výkyvy nálad, stres, návaly i možné zdravotní komplikace, a to pomocí správné výživy a bylinek, pohybu, relaxace a vhodných technik inspirovaných Tradiční čínskou medicínou.

Chcete si přečíst knihu?Šance pro ženu 40+: Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Stenzlová. Číst Šance pro ženu 40+: Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY