Někdy je hezké, že mě miluješ

Někdy je hezké, že mě miluješ - Marie Vareilleová | Dcparkrx.org

...dy je hezké, že mě miluješ od Marie Vareilleová ... Někdy je hezké, že mě miluješ | eKnihy, elektronické knihy ... ... . Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. při objednávce nad 399,- od nás máte dopravu ZDARMA, svou zásobu čtení si můžete objednat poštou, PPL, anebo osobně vyzvednout přímo v Paláci knih Luxor. 0 hodnocení Někdy je hezké, že mě miluješ 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Chloé a Constance jsou výborné kamarádky, i kd ... Někdy je hezké, že mě miluješ - Marie Vareille | Databáze knih ... . Chloé a Constance jsou výborné kamarádky, i když jsou každá úplně jiná. Co ale mají společné, je láska ke knihám, rodinné kořeny v Marinzaku a žalostný milostný život. Osmadvacetiletá ... Vyhrajte tři knihy Někdy je hezké, že mě miluješ - Zábava. Chloé a Constance se sice v mnohém liší, ale to podstatné mají společné - jejich milostný život je… Někdy je hezké, že mě miluješ E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie. Humorný román o dvou třicátnicích ve stylu Bridget Jonesové. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM PDF - Social DRM MOBI - Social DRM Marie Vareilleová Krásný den, díky spolupráci s nakladatelstvím Metafora jsem získala román Někdy je hezké, že mě miluješ od Marie Vareilleové.Vyšel v edici 7lásky, která je zaměřená právě na romance.Trochu jsem váhala, jestli ho chci, protože Francie není moje oblíbené prostředí, ale jeden úryvek a přirovnání k Bridget Jones mě přesvědčilo:-) Někdy je hezké, že mě miluješ - Marie Vareilleová ... Co ale mají společné, je láska ke knihám, rodinné kořeny v Marinzaku a žalostný milostný život. Osmadvacetiletá atraktivní Chloé se nedokáže zbavit citové závislosti na svém expříteli, který je zároveň jejím nadřízeným a má se brzy ženit. ... Někdy je hezké, že mě miluješ Marie Vareilleová Nakladatelství: Metafora Dostupnost: Ihned 308,- Koupit Koupit Informace ... Někdy je hezké, že mě miluješ - Marie Vareilleová - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Kniha Někdy je hezké, že mě miluješ vyšla 11. října 2019 v nakladatelství Metafora v edici 7lásky. Knihu můžete zakoupit u všech dobrých knihkupců nebo v e-shopu Nakladatelského domu Grada, jehož součástí je nakladatelství Metafora. O autorce . Marie Vareilleová (*1985, Montbard) je francouzská autorka knih pro mladé ženy. Pro ty, kdo rádi čtou. Reading is dreaming with open eyes. Spisy jedné knihomolky http://www.blogger.com/profile/16374715215311478634 [email protected] Blogger ......

INFORMACE

AUTOR
Marie Vareilleová
DIMENZE
8,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Někdy je hezké, že mě miluješ.pdf

POPIS

Chloé a Constance jsou výborné kamarádky, i když jsou každá úplně jiná. Co ale mají společné, je láska ke knihám, rodinné kořeny v Marinzaku a žalostný milostný život. Osmadvacetiletá atraktivní Chloé se nedokáže zbavit citové závislosti na svém expříteli, který je zároveň jejím nadřízeným a má se brzy ženit.Chloé je dokonalá Pařížanka: příliš hubená, příliš kouří a příliš pije. Od svého rozchodu má zlozvyk vymetat noční podniky a navazovat vztahy na jednu noc, které mají jediný účel – dát jí zapomenout. Constance, věčná romantička, teď už dlouho nezadaná, má ráda Jane Austenovou a čeká na svého pana Darcyho, který je ale stále v nedohlednu.Jednoho dne se rozhodnou vzít život konečně do svých rukou a uzavřou spolu dohodu: Chloé stráví celý půlrok na venkově mezi vinicemi, daleko od všech mužů a pokušení, a pokusí se konečně napsat vytoužený román. Constance přestane snít o romantické lásce a začne se vídat s normálními muži. Navíc má za úkol vyspat se s neznámým mužem hned první noc po seznámení. Uzavřená dohoda nakonec zavede obě přítelkyně úplně jinam, než by každá z nich čekala…Humorný román líčí milostné vztahy obou mladých žen i jejich cestovní eskapády – z Paříže přes kraj sauternských vinic až do Londýna. Vedle vtipně, s nadsázkou a sebeironicky podávaných situací se objevují i vážnější pasáže, které se vnímavě dotýkají tématu stárnutí a odcházení ze života. Skoro až do konce svižného příběhu není ale jasná zásadní věc: dokážou Chloé i Constance konečně poslat nesprávné muže k šípku a najít si toho pravého na celý život?

Chcete si přečíst knihu?Někdy je hezké, že mě miluješ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Vareilleová. Číst Někdy je hezké, že mě miluješ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY