Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje

Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje - Ladislav Hruška | Dcparkrx.org

...k vydání 2019 Nakladatelství Pikola ISBN 978-80-7617-788-8 EAN 9788076177888 ... Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje ... ... . Miky Marný není ve škole ani za školou vůbec marný! Je to úplně normální šesťák. Nesnáší učení, protože na ... Kniha Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Průšvihy drzého... Objednávejte knihu Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Prů ... Hruska lada prusvihy drzeho zaskolaka miky patra radi ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Průšvihy drzého záškoláka Průšvihy drzého záškoláka Pevná bez přebalu lesklá. EAN: 9788076177888 ... Miky pátrá, radí, zachraňuje : Druh sortimentu Kniha : Autor Ladislav Hruška : Ilustrátor ... Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje - Ladislav Hruška. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje - 19 %. Původní cena 259,00 Kč ... Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje - Exkluzivně s podpisem Ládi Hrušky - Láďa Hruška . Miky Marný není ve škole ani za školou vůbec marný! Je to úplně normální šesťák. Knihkupectví Luxor představuje knihu Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje. Kniha je krásným tipem na odměnu za blížící se vysvědčení. Veselé příběhy školáka Mikyho spolu se zajímavými radami a návody budou určitě bavit každého… Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje od autora Hruška Láďa. Vydavatel PIKOLA. Rok vydání 2019. Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje autor: Hruška Láďa dopor. cena: 259 Kč naše cena: 207Kč Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje autor: Hruška Láďa dopor. cena: 259 Kč naše cena: 207Kč Miky Marný není ve škole ani za školou vůbec marný! Je to úplně normální šesťák. Nesnáší učení, protože na světě je přece spousta užitečnějších věcí 😉 O co hrajeme 👉 3x kniha Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje (Láďa Hruška) _____ Jak se zapojit Stačí se s námi v komentářích podělit, jakou nejkurióznější, nejvtipnější nebo nejhorší poznámku jste si ze školy přinesli vy nebo vaše děti. 😉 O co hrajeme 👉 3x kniha Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje (Láďa Hruška) _____ Jak se zapojit Stačí se s námi v komentářích podělit, jakou nejkurióznější, nejvtipnější nebo nejhorší poznámku jste si ze školy přinesli vy nebo vaše děti. Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje Ladislav Hruška. 259 Kč ... Nemáte dosud uživatelský účet na Dobré knihy.cz?. Registrace na stránky dobre-hnihy.cz Vám přináší řadu výhod. Krom zrychleného nákupu jsme pro Vás připravili řadu dalších funkcí, které využijete nejen při nakupování na našem eshopu....

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Hruška
DIMENZE
11,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje.pdf

POPIS

Miky Marný je úplně normální šesťák – nesnáší učení (protože na světě je přece spousta užitečnějších věcí, než sedět jako bábovka nad úkolama), občas dostane poznámku (protože je někdy tak trochu drzý) a sem tam zajde i za školu (nejvíc ale o víkendu, protože školník zapomíná vypínat wi-fi , takže si tam Miky může hrát na tabletu, i když mu to doma zrovna zakážou). Hlavně je ale Miki dobrej kluk, co má spoustu kamarádů (no dobře… i nepřátel) se srandovníma přezdívkama a kupou problémů. Ještě že si Miky dokáže se vším poradit! A poradí i tobě – jak si vyrobit vlastní jedlý sliz nebo super kryt na mobil, jak zatočit s pupínkama i jak sbalit holku. A to se cóóó? Vyplatí!!! Pro všechny (zá)školáky od 8 let.

Chcete si přečíst knihu?Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Hruška. Číst Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY