Vlčí mluva pro pejskaře: O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech

Vlčí mluva pro pejskaře: O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech - Günther Bloch, | Dcparkrx.org

... opakované porušení našich povelů, a celý psí život údajně řídí napětí mezi dominancí alfa samce (nás) a ... Autor - Radingerová - Elli H. Radingerová | Knihy.ABZ.cz ... ... Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech. Elli H. Radingerová, Günter Bloch. kniha 294 K ... Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech Elli H. Radinger, Günther Bloch. Běžná cena: ... Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech 263 CZK Nov ... O alfa samcíc ... Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a ... ... ... Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech 263 CZK Nov ... O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech. BLOCH Günther, RADINGEROVÁ Elli H.. Info: Mladá fronta, 2019 (1.) - váz., 200 str. EAN: Vlčí mluva pro pejskaře od Günter Bloch v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech Radingerová Elli H. Psi údajně poslouchají, jen když je ustavičně kontrolujeme, ignorujeme jejich nevhodné chování, trestáme je za opakované porušení našich povelů, a celý psí život údajně řídí napětí mezi dominancí alfa samce ... Vlčí mluva pro pejskaře O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech příroda zvířata. Elli H. Radinger ... co se můžeme naučit od vlků ve volné přírodě pro náš život, ale především pro zacházení s našimi čtyřnohými miláčky. A budete se divit, jak moc se liší naše vžité představy od reality ... O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech Autor: Elli H. Radingerová Psi údajně poslouchají, jen když je ustavičně kontrolujeme, ignorujeme jejich nevhodné chování, trestáme je za opakované porušení našich povelů, a celý psí život údajně řídí ... Vlčí mluva pro pejskaře O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech Bloch Günter, Radingerová Elli H.. Psi údajně poslouchají, jen když je ustavičně kontrolujeme, ignoruje...

INFORMACE

AUTOR
Günther Bloch,
DIMENZE
12,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlčí mluva pro pejskaře: O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech.pdf

POPIS

Psi údajně poslouchají, jen když je ustavičně kontrolujeme, ignorujeme jejich nevhodné chování, trestáme je za opakované porušení našich povelů, a celý psí život údajně řídí napětí mezi dominancí alfa samce (nás) a podřízeností psa. Tyto a další oblíbené omyly jsou ve světě pejskařů velmi rozšířené a bývají odvozovány od přirozeného chování vlčích předků. Ale chovají se vlci opravdu takhle? Nikdy! Tato kniha čtenářům a majitelům pejsků ukáže, co se můžeme naučit od vlků ve volné přírodě pro náš život, ale především pro zacházení s našimi čtyřnohými miláčky. A budete se divit, jak moc se liší naše vžité představy od reality.

Chcete si přečíst knihu?Vlčí mluva pro pejskaře: O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Günther Bloch,. Číst Vlčí mluva pro pejskaře: O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY