Souvislosti 2/2019

Souvislosti 2/2019 - - | Dcparkrx.org

... být Vaše e-mailová schránka na několik minut z důvodu technologické údržby nedostupná ... Covid-19 - Wikipedie ... . Vždycky mě zajímalo, jak v textech fungují motivy - jak se z nich rodí složité významy různých řádů, jak to, že jsou čitelné pro některého čtenáře, zatímco pro jiného vůbec, zda jsou jakožto jazykové jevy nějak limitované, nebo mohou nabývat katarzních, či dokonce zjevitelských funkcí. Pokyny 2/2019 o zpracovávání osobních údajů podle čl. 6 odst. 1 písm. b) nařízení G ... Duše K - tentokrát o Lásce a Nelásce, o Pravdě a Nepravdě ... ... . Pokyny 2/2019 o zpracovávání osobních údajů podle čl. 6 odst. 1 písm. b) nařízení GDPR v souvislosti s poskytování on-line služeb subjektům údajů OZV SML č. 2/2019, o stanovení podmínek pro pořádání a průběh akcí typu technoparty a o zabezpečení místních záležitostí veřejného pořádku v souvislosti s jejich konáním Počátek účinnosti: 17. 2. 2019 - 31. 3. 2020, nebo 1. 3. 2019 - 29. 2. 2020. ... Při prokázání souvislosti mezi virovou epidemií a pozdní úhradou daňové povinnosti, budou oba typy úroků v plné výši prominuty. K prominutí je zapotřebí podat oficiální žádost příslušnému správci daně. Covid-19 (též COVID-19; z anglického spojení coronavirus disease 2019, výslovnost: kovid) je infekční onemocnění, které je způsobeno novým koronavirem SARS-CoV-2 (dříve označovaným jako 2019-nCoV), jenž se začal šířit v prosinci 2019 z čínského města Wu-chan.Označení covid-19 bylo Světovou zdravotnickou organizací prohlášeno za oficiální dne 11. února 2020. § 1. Obory státní služby. Obory státní služby jsou uvedeny v příloze č. 1 k tomuto nařízení. § 2. Přechodná ustanovení (1) Státní zaměstnanec, který ke dni nabytí účinnosti tohoto nařízení vykonával státní službu v oboru státní služby podle nařízení vlády č. 106/2015 Sb., o oborech státní služby, uvedeném ve sloupci A přílohy č. 2 k tomuto ... Swans je americká rocková hudební skupina, založená v období post-punku, originální svou objevnou experimentální tvorbou, jejímž výsledkem byl významný přínos nejen v oblasti noise-rockové hudby, ale i v širokém rámci postindustriální hudební kultury. Její umělecký vliv se projevil nejen ve sféře rocku, kde ovlivnila řadu formací svý...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Souvislosti 2/2019.pdf

POPIS

Souvislostí 2/2019 přinášejí tematický blok věnovaný irské básnířce Voně Groarkeové. Ve třech esejích rubriky Knižní pól se básníci Petr Borkovec, Jaromír Typlt a Petr Hruška zamýšlejí nad vlastní četbou, která formovala jejich životy i texty. V Eseji o básni interpretuje překladatel Daniel Soukup jednu z méně známých básní Wallace Stevense; Petr Král píše o pěší metafyzice, Pavel Novotný o H. M. Enzensbergerovi a Aleš Roleček o postavě Míru na Lorenzettiho Alegorii dobré vlády. Rozhovor čísla vedla pro Souvislosti Wanda Heinrichová s básníkem Ivanem Wernischem. V literární rubrice Nova et vetera naleznou čtenáři kromě Wernischových nových básní i básně Olgy Słowik, Jonáše Hájka, Pavla Preisnera, překlady italských básníků „nové estetické ontologie“ či Neobratnou lásku Alfreda Jarryho. Rubriky Pod čarou, Bagately Jiřího Zizlera, Glosy historické Martina Nodla, Čínské bistro Zuzany Li a Dramaturgické varieté Marty Ljubkové přinášejí recenze nových knih a reflexe aktuálního kulturního dění.

Chcete si přečíst knihu?Souvislosti 2/2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Souvislosti 2/2019 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY