Sourozenecká dynamika

Sourozenecká dynamika - Hans Sohni | Dcparkrx.org

...používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies ... Kniha: Sourozenecká dynamika - Hans Sohni | Knihy.ABZ.cz ... . DOPORUČUJEME! Hans Sohni: Sourozenecká dynamika, Portál, Praha 2019 Kniha je zaměřena na oblast vývojové psychologie z pohledu sourozeneckých vztahů a přináší stručné konceptuální pohledy do problematiky a ukázky s kazuistikami. Sourozenecká dynamika - Hans Sohni . Se sourozenci si člověk spojuje představu hlubokého spojenectví i rivality. V překvapivém kontrastu s každodenními zk ... Sourozenecká dynamika - recenze knihy - Alfabet ... . Se sourozenci si člověk spojuje představu hlubokého spojenectví i rivality. V překvapivém kontrastu s každodenními zkušenostmi se však v psychoanalýze tomuto tématu věnovala až do osmdesátých let minulého století mizivá pozornost a i dnes k tématu existuje jen málo odborných publikací. Sourozenecká dynamika Se sourozenci si člověk spojuje představu hlubokého spojenectví i rivality. V překvapivém kontrastu s každodenními zkušenostmi se však v psychoanalýze tomuto tématu věnovala až do osmdesátých let minulého století mizivá pozornost a i dnes k tématu existuje jen málo odborných publikací. Kupte knihu Sourozenecká dynamika od Hans Sohni na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Sourozenecká dynamika. € 9.04 € 11.99. Najpredávanejšie. Viazaný prísahou. € 9.16 € 11.90. Malé ženy. € 12.35 € 15.90 (Za)chráňte svoje črevo - aj pečeň.. € 20.99 € 26.90. Jemné umenie mať veci v paži. € 8.90 € 9.99. 100 spôsobov, ktorými si zbytočne.. Tento nedostatek se snaží ve své knize Sourozenecká dynamika napravit psychiatr a psychoterapeut Hans Sohni.Zevrubně se věnuje sourozeneckým vztahům, popisuje, jak je tento vztah vnímán v psychoterapii dětí i dospělých a upozorňuje na podceňovaný význam horizontální roviny rodinných vztahů.Poradí, jak sourozeneckou dynamiku v psychoterapii správně uchopit a využít. Kniha: Sourozenecká dynamika - Hans Sohni. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bliž...

INFORMACE

AUTOR
Hans Sohni
DIMENZE
11,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Sourozenecká dynamika.pdf

POPIS

Se sourozenci si člověk spojuje představu hlubokého spojenectví i rivality. V překvapivém kontrastu s každodenními zkušenostmi se však v psychoanalýze tomuto tématu věnovala až do osmdesátých let minulého století mizivá pozornost a i dnes k tématu existuje jen málo odborných publikací. Vztah se sourozenci však v lidském životě bývá ten nejdelší a v celém svém trvání je zdrojem mnoha vztahových zkušeností. Autor tak kromě vertikálního rozměru rodinných vztahů (s rodiči) navrhuje všímat si i horizontální roviny (se sourozenci) a dokládá existenci tzv. horizontálního přenosu. Popisuje, jak je téma sourozenců pojímáno v individuální, rodinné i skupinové psychoterapii dětí i dospělých. Odhaluje, jak nedostatky na rodičovské a párové rovině vedou k destrukci vztahů mezi sourozenci, a naopak jak osvobozování od rodičovských projekcí ve středním věku může být spojeno s rostoucí sourozeneckou blízkostí. Kniha obsahuje příklady z každodenního života i četné kazuistiky a navrhuje, jak by měla vypadat dobrá psychoterapeutická praxe zahrnující sourozeneckou dynamiku.

Chcete si přečíst knihu?Sourozenecká dynamika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans Sohni. Číst Sourozenecká dynamika Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY